Street mirror - toaletné zrkadlo

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 7

Zrkadlo STREET preberá tvaroslovie dopravných zrkadiel, ktoré štylizuje do podoby interiérového produktu v zmenšenom prevedení. Produkt sa tak môže stať súčasťou kúpeľne toalety alebo spálne.

3D MODEL

€105
Výrobca MEJD studio
Kategória Zrkadlá a hodiny
Zvoľte variant
Street mirror - toaletné zrkadlo Kód tovaru M 02 01 Farba: meď,betón,dub,plsť Dodanie tovaru do 28 pracovných dní €105
   
Street mirror - toaletné zrkadlo Kód tovaru M 02 02 Farba: mosadz,betón,orech,plsť Dodanie tovaru do 28 pracovných dní €105
   
 

Zrkadlo STREET preberá tvaroslovie  dopravných zrkadiel, ktoré štylizuje do podoby interiérového produktu v zmenšenom prevedení. Produkt sa tak môže stať súčasťou kúpeľne toalety alebo spálne. Zrkadlo je navyše možné vyňať z betónového podstavca a uchopiť ho do ruky.  Realizácia  ukazuje  materiály vo svojej prirodzenosti,  pracuje s nimi ako s typickými  materiálmi exteriérového  prostredia mesta.

rozmer:↕ 350 ↔ 160 ↔ 90mm
materiál:variant 1 - meď, betón, dub, plsť
            variant 2 - mosadz, betón, orech, plsť

 

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:

MEJD je štúdio zamerané na produktový dizajn. Tvorí ho dvojica Štefan Nosko a Katarína Beličková, v súčasnosti pôsobiaci v Bratislave. Ich tvorba stojí na hľadaní nových riešení a pohľadov na produktový dizajn, vytváraní objektov, ktoré popri funkčným a estetickým stránkam ponúkajú akúsi pridanú hodnotu v podobe ideí, príbehov a odkazov na iné oblasti spoločenského diania a života ľudí. Hlavným zámerom autorov je vytvárať objekty všedného života, inšpirovať sa touto všednosťou ale dosahovať nevšedné výsledky.