HODINY KLOKI KLASIK

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 3

Kloki sú vyrobené z brezovej preglejky a ich povrch je buď prírodný, biely alebo tabuľový náter, na ktorý sa dá písať kriedou. Priemer hodín je 30 cm a ručičky majú tichý chod, takže KLOKI netikajú.

€48
Výrobca WOOLI
Kategória Zrkadlá a hodiny
Zvoľte variant
HODINY KLOKI KLASIK Kód tovaru WL 02 01 01 Farba: Biela Dodanie tovaru do 28 pracovných dní €48
   
HODINY KLOKI KLASIK Kód tovaru WL 02 01 02 Farba: drevo Dodanie tovaru do 28 pracovných dní €48
   
HODINY KLOKI KLASIK Kód tovaru WL 02 01 03 Farba: čierna Dodanie tovaru do 28 pracovných dní €48
   
 

Kloki sú vyrobené z brezovej preglejky a ich povrch je buď prírodný, biely alebo tabuľový náter, na ktorý sa dá písať kriedou. Priemer hodín je 30 cm a ručičky majú tichý chod, takže KLOKI netikajú.


PORADÍME VÁM

S detskou kreativitou sa veselo zahrajú naše HODINY KLOKI KLASIK, KLOKI XL, KLOKI RETRO a KLOKI XL S POLIČKOU z brezovej preglejky, na ktoré si vaše dieťa môže aj kresliť. Či je zima a či teplo s VTÁČIKOM GABO sa vaše dieťa môže plnohodnotne vyhrať doma, ale aj na záhrade. Je dostupný v dvoch farebných kombináciách pre dievčatko aj chlapčeka. Pre tie väčšie detičky, ktoré sa už nevedia dočkať svojho prvého bicykla, ale ešte si musia na neho chvíľu počkať, máme v ponuke ODRÁŽADLO GRASHOPPER z brezovej preglejky. Nie len pre tie väčšie detičky je určená naša VEĽRYBA VILMA. Vyhrať sa s ňou môže každé dieťa. Má úložný priestor, vďaka ktorému sa vašim deťom už nikdy nestratia ich najobľúbenejšie rozprávkové knižky a omaľovánky. Farebnosť detských izieb vám zaručia naše TAPETY CHAPEAU JOU JOU a CHAPEAU NATURE, 70S POOL, NINTENDO BLUE a NINTENDO LIME, PYRAMIDS VIOLET.Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:
designspot wooli logo

Sme dve architektky, Kristína a Natália, a pôsobíme pod značkou KNBD architekti. Od roku 2008 sa venujeme navrhovaniu interiérov. Vždy nám chýbali doplnky na dotvorenie našich návrhov a často sme skončili hľadaním u zahraničných výrobcov interiérových doplnkov. Začali sme rozmýšľať nad vlastnými produktami, ktoré budú drevené, vymyslené aj vyrábané na Slovensku, budú jednoduché, s priznaným materiálom a okrem dotvorenia steny budú na niečo aj slúžiť. Vznikli tak prvé dve série - vešiaky Wooli a hodiny Kloki, ktorým sme dali spoločnú značku WOOLI.