MORPHE by Kristýna Malovaná

 profil malovana designspot  

Kristýna Malovaná absolvovala VŠUP, ateliér dizajn výrobkov, pod vedením prof. Jana Němečka a prof. Michala Froňka (2012). Je spoluzakladateľkou štúdia MORPHE, ktoré sa zameriava na prácu v oblasti interiérového a produktového dizajnu a taktiež na dizajn výstavných expozícii, inštalácii a art direction.
Získala prax na niekoľkých zahraničných aj domácich stážiach, napr. ročný pobyt v Miláne, v Berlíne a nedávno taktiež vo Francúzku. Za svoju prácu obdržala niekoľko ocenení.  
Predstavila sa na niekoľkých medzinárodných veľtrhoch a výstavách, ako je Salone del Mobile, Taliansko (Miláno), DMY Berlin, alebo český Designblok v Prahe.
Nakoľko rada experimentuje a rozširuje svoje znalosti, zúčastnila sa aj niekoľkých workshopov, napr. s Makkink & Bey, Esterni a Raumlabor Berlin.
Má takiež veľmi blízky vzťah k šperkom, ktoré je pre ňu akási osobná forma prejavu. Preto je každý jej šperk vyrobený v limitovanej edícii s typickou vášňou pre prácu s rôznymi materiálmi.
Všeobecne pracuje s jasnou myšlienkou a minimalistickým prístupom. Dôležitý je pre ňu detail a uživateľská príjemnost a potešenie.

35
35 13535
  • Dodanie tovaru do 28 pracovných dní Výrobca: MORPHE by Kristýna Malovaná
    Miska s funkciou, ktorú jej určíte. Vznikla fascináciou a hrou s materiálom sádra.

    €35

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom