ECO DECO - Veronika Kotradyová

ECODECO-LOGO2x

Veronika Kotradyová je interiérová a nábytková dizajnérka, špecializuje sa na tvorbu s ohľadom na človek a prostredie. Od roku 2012 pôsobí na Fakulte architektúry STU v Bratislave ako pedagóg, výskumník a projektový manažér. Pôsobí ako riaditeľka  výskumno-vývojového centra BCDlab (Body Consciousdesignlaboratory), ktoré spoluzaložila v roku 2012 na jej pôde. Na tému  interiérového dizajnu, zdravého interiéru, dizajnu s ohľadom na človeka a humnizáciemikroprostredia prednášala na mnohých odborných fórach a školách v EU, USA, Novom Zélande a Afganistane.
Výrobky vznikli v rámci ateliéru Ecodeco ako bytové doplnky a malý nábytok pre zdravé a ekologické bývanie, sú vyrobené z prírodných materiálov, s možnosťou recyklácie.

30
30 13030
  • Dodanie tovaru do 28 pracovných dní Výrobca: ECO DECO - Veronika Kotradyová
    Filcové podsedáky SAMSARA sú súčasťou kolekcie filcových bytových doplnkov. Podsedák môže slúžiť ako podsedák aj vankúš. Filc vyrobený z ovčej vlny a viskózy sú príjemné na dotyk a vhodné na zútulnenie a doslovne zateplenie sedacej plochy. Dostupné v 2 odtieňoch zelenej a v ich kombinácii.

    €30

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom