Vešiak trojnožka

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 5
Věšiak trojnožka do predsiene zo zafarbeného roksoru z troch roksorových tyčí. VOLITEĽNÁ FARBA ROKSORU
Dostupnosť Dodanie tovaru do 28 pracovných dní
€65    
Kód tovaru RS 06 01
Výrobca Roksor jako styl
Kategória Vešiaky
 

materiál: 
- roksor ohýbaný / betonárska výstuž povrchovo upravená Ø12mm 
Farbu roksoru si môžte vybrať podľa priloženého RAL vzorkovníku. Taktiež si viete určiť či pôjde o lekslý alebo matný povrch. Túto špecifikáciu nám prosím vždy uveďte do poznámky pri objednávke.

rozmer: 
1700 / 560 mm ( v/priemer) 
- POZN.: rozmery sa môžu minimálne líšiť, nakoľko ide o ručnú výrobu

Vešiak na mieru:
V prípade záujmu Vám vieme vyhotoviť aj vešiak iných rozmerov a materiálového zloženia. V prípade záujmu si viete navoliť:
- FARBA roksoru: podľa RAL vzorkovníka
- ROZMER: rozmer podľa vašich požiadaviek

V prípade "vešiaka na mieru" vám bude vyhotovená cenová ponuka podľa zadaných požiadaviek. Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na info@designspot.skalebo +421 911 788 255. 


PORADÍME VÁM

Chceli by ste moderne zariadiť a zároveň vhodne vyplniť prázdne miesto vo vašej chodbe? Skúste naše VEŠIAKY TROJNOŽKA a VEŠIAK OHÝBANÝ. Pre tých najmenších, či už do chodby alebo do detskej izby tu máme vešiaky s motívom zvieratka ako napríklad "KROKODÍL DINO""HADÍK OSKAR" a "JEŽKO FOGO". Veľa čítate a nechcete aby sa vám všetky tie časopisy voľne povaľovali po byte? Máme pre vás riešenie, a to STOJAN NA NOVINY v rôznych farebných prevedeniach. Ak sa vám zapáčili tieto netradičné doplnky, v ponuke máme aj SVIETNIK BIG BANG, ktorý svojim tvarom a farbou pripomína výbušninu.


Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:
Značka Roksor jako styl vznikla v roku 2013 ako výsledok hľadania vlastného nábytkového dizajnu dvojice schwestern. Spolupráca sa vyvinula prirodzene zdielaním aj konfrontáciou spoločných názorov a pohľadov. 
Monika Čermáková vyštudovala architektúru, sestra Iveta intermédia na pražskej AVU a pokračuje štúdiom v ateliéri dizajn nábytku a interiéru na UMPRUM. Vzájomna sa tak doplňujú a inšpirujú. Práve rozdielnosť zpôsobuje široký záber možností a nachádza ideálne riešenia.
Schwestern sa venujú architektúre a dizajnu komplexne, postupujú od nábytku, interiéru a stavieb až do verejného priestoru miest.
A nakoniec _ v jednoduchosti je sila!