Húpačka "jóga"

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 8
Húpacia sedačka "jóga" - posedenie z roksorovej konštrukcie a sedák z prírodnej MDF dosky so skladacou karimatkou. VOLITEĽNÁ FARBA ROKSORU
Dostupnosť Dodanie tovaru do 28 pracovných dní
€180    
Kód tovaru RS 10 01
Výrobca Roksor jako styl
Kategória Taburety
 

materiál: 
- roksor ohýbaný / betonárska výstuž povrchovo upravená Ø14mm 
Farbu roksoru si môžte vybrať podľa priloženého RAL vzorkovníku. Taktiež si viete určiť či pôjde o lekslý alebo matný povrch. Túto špecifikáciu nám prosím vždy uveďte do poznámky pri objednávke.
- prírodná MDF doska
- rozkladacia karimatka

rozmer: 
360 / 560 / 400 mm ( š/d/v) 
- POZN.: rozmery sa môžu minimálne líšiť, nakoľko ide o ručnú výrobu

Húpačka na mieru:
V prípade záujmu Vám vieme vyhotoviť aj húpačku iných rozmerov a materiálového zloženia. V prípade záujmu si viete navoliť:
- FARBA roksoru: podľa RAL vzorkovníka
- SEDÁK: 1.látka, 2.koženka, 3.vlnená látka
- ROZMER: rozmer podľa vašich požiadaviek

V prípade "húpačky na mieru" vám bude vyhotovená cenová ponuka podľa zadaných požiadaviek. Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na info@designspot.skalebo +421 911 788 255. 


PORADÍME VÁM

50. - 60. roky boli označované ako obdobie zmien životného štýlu, vznikom nových hudobných štýlov, heslom bola voľnosť, spontánnosť a na výslnie sa dostalo hnutie Hippies. Toto všetko sa odrazilo aj v interiérovom nábytku, vzoroch a doplnkoch. V retro štýle máme aj HÚPAČKU "JÓGA", ktorej vrchná časť je z rozkladacej karimatky a HÚPAČKU s koženým sedákom. Aj naše KRESLÁ si zachovali podobizeň tohto obdobia jeho pohodlnosťou, tvarmi a rôznymi farebnými kombináciami. Pre obdobie "Detí kvetov" sú charakteristické kvietky, a preto máme v ponuke aj STOJAN NA KVETINY, ktorý je z orechového dreva, TABLE FOR A FLOWER, tzv. váza v priestore a SMALL TABLE, ktorý môže byť použitý aj na odloženie vecí alebo na prácu s vašim notebookom. Retro tapety sú výrazné svojimi farebnými kombináciami ako napríklad naše tapety CHAPEAU JOU JOU a CHAPEAU NATURE, NINTENDO BLUE a NINTENDO LIM, PYRAMIDS VIOLET alebo TREES SPRING.Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:
Značka Roksor jako styl vznikla v roku 2013 ako výsledok hľadania vlastného nábytkového dizajnu dvojice schwestern. Spolupráca sa vyvinula prirodzene zdielaním aj konfrontáciou spoločných názorov a pohľadov. 
Monika Čermáková vyštudovala architektúru, sestra Iveta intermédia na pražskej AVU a pokračuje štúdiom v ateliéri dizajn nábytku a interiéru na UMPRUM. Vzájomna sa tak doplňujú a inšpirujú. Práve rozdielnosť zpôsobuje široký záber možností a nachádza ideálne riešenia.
Schwestern sa venujú architektúre a dizajnu komplexne, postupujú od nábytku, interiéru a stavieb až do verejného priestoru miest.
A nakoniec _ v jednoduchosti je sila!