Svietnik three one

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 7

Svietnik 3-1 kombinuje minimalistický vzhľad s možnosťou tvarovej hry v podobe používania v dvoch polohách po jednoduchom prevrátení a to buď pre jednu alebo tri sviečky. Zmenou tejto polohy sa taktiež mení aj atmosféra v miestnosti.

3D MODEL

Dostupnosť Dodanie tovaru do 28 pracovných dní
€110    
Kód tovaru M 03 02
Výrobca MEJD studio
Kategória Svietniky
 

Svietnik ako ho najčastejšie  poznáme, teda rustikálne kovové vidly nám väčšinou evokuje preplnené svadby, oslavy alebo výjavy z historických filmov. Nie každý je však fanúšikom tohto gýčovitého predmetu vo svojej domácnosti. Svietnik 3-1  kombinuje minimalistický vzhľad s možnosťou tvarovej hry v podobe používania v dvoch polohách po jednoduchom prevrátení  a to buď pre jednu alebo tri sviečky. Zmenou tejto polohy sa taktiež mení aj atmosféra v miestnosti.

rozmer:↕ 300 ↔ 300 ↔ 270mm
materiál: dub, farba

PORADÍME VÁM

Návrat k prírode. Takto môžeme charakterizovať svietnik THREE ONE z dubu, SVIETNIK "III." z orecha alebo svietnik THREE ONE taktiež z orecha. Spoločne s LAMPÁŠOM - STROPNÁ LAMPA, LAMPASIK HOME DREVO alebo IMAGO- NÁSTENNÝ LAMPÁŠ z bukového dreva, s POLICOVÝM REGÁLOM "S" a POLICOVÝ REGÁL "L" z prírodného smreku, s KONFERENČNÝM STOLÍKOM "X", ktorého základom je vrchná doska zo smrekového dreva, v rôznych farebných prevedeniach dotvárajú váš interiér v rustikálnom štýle, ktorý pôsobí útulným, teplým a pohodlným dojmom. Steny si môžete taktiež oblepiť v neutrálnom, prirodzenom štýle našimi tapetami ako napríklad tapeta BALI POWDERTREES WINTER a DEFECT SUEDE.


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:

MEJD je štúdio zamerané na produktový dizajn. Tvorí ho dvojica Štefan Nosko a Katarína Beličková, v súčasnosti pôsobiaci v Bratislave. Ich tvorba stojí na hľadaní nových riešení a pohľadov na produktový dizajn, vytváraní objektov, ktoré popri funkčným a estetickým stránkam ponúkajú akúsi pridanú hodnotu v podobe ideí, príbehov a odkazov na iné oblasti spoločenského diania a života ľudí. Hlavným zámerom autorov je vytvárať objekty všedného života, inšpirovať sa touto všednosťou ale dosahovať nevšedné výsledky.