Big bang svietnik

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 4

Svietnik BIGBANG je produkt vytvorený pre netradičné oživenie domova. Pozostáva zo siedmych samostatných častí, ktoré môžu fungovať oddelene, ale ako celok však pôsobia dôveryhodnejšie keďže vytvárajú efekt skutočného dynamitu.

3D MODEL

Dostupnosť Dodanie tovaru do 28 pracovných dní
€69,50    
Kód tovaru M 04 01
Výrobca MEJD studio
Kategória Svietniky
 

Svietnik BIGBANG je produkt vytvorený pre netradičné oživenie domova. Pozostáva zo siedmych samostatných častí, ktoré môžu fungovať oddelene, ale ako celok však pôsobia dôveryhodnejšie keďže  vytvárajú  efekt skutočného dynamitu.

rozmer:↕ 240 ↔ 135 ↔ 135mm
materiál: kov,prášková farba,suchý zips


PORADÍME VÁM

Páčia sa vám netradičné doplnky? Tak vás určite zaujme náš svietnik BIG BANG, ktorý svojim tvarom a farbou pripomína výbušninu. Veľa čítate a nechcete aby sa vám všetky tie časopisy voľne povaľovali po byte? Máme pre vás riešenie, a to STOJAN NA NOVINY v rôznych farebných prevedeniach. Chceli by ste moderne zariadiť a zároveň vhodne vyplniť prázdne miesto vo vašej chodbe? Vyskúšajte naše VEŠIAKY TROJNOŽKA a VEŠIAK OHÝBANÝ. Pre tých najmenších, či už do chodby alebo do detskej izby, tu máme vešiaky s motívom zvieratka ako napríklad "KROKODÍL DINO", "HADÍK OSKAR" a "JEŽKO FOGO".Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:

MEJD je štúdio zamerané na produktový dizajn. Tvorí ho dvojica Štefan Nosko a Katarína Beličková, v súčasnosti pôsobiaci v Bratislave. Ich tvorba stojí na hľadaní nových riešení a pohľadov na produktový dizajn, vytváraní objektov, ktoré popri funkčným a estetickým stránkam ponúkajú akúsi pridanú hodnotu v podobe ideí, príbehov a odkazov na iné oblasti spoločenského diania a života ľudí. Hlavným zámerom autorov je vytvárať objekty všedného života, inšpirovať sa touto všednosťou ale dosahovať nevšedné výsledky.