Tienidlo ZIGZAG crown

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 4

Originálne skladané tienidlo z bieleho, tvrdého, luxusného papieru, s veľkým zigzag vzorom. Všetko ručne skladané. Tienidlo je zospodu široko otvorené pre osvetlenie vášho interiéru.


Výška: 40cm
Priemer cca 48cm

Dostupnosť Dodanie tovaru do 28 pracovných dní
€54    
Kód tovaru LS 09 01
Výrobca LAMPSHADO
Kategória svietidlá
 

Originálne skladané tienidlo z bieleho, tvrdého, luxusného papieru, s veľkým zigzag vzorom. Všetko ručne skladané. Tienidlo je zospodu široko otvorené pre osvetlenie vášho interiéru.

Výška: 40cm
Priemer cca 48cm

Doležité informácie:
Podstavec, alebo elektrické káble a svetelný zdroj tienidla niesú v cene porduktu. K tienidlám odporúčame zakúpiť elektrické káble, ktoré máme v ponuke.

Všetky tienidlá sú papierové, preto je nutné dbať o bezpečnosť a používať len studené svetelné zdroje - LED žiarovky, úsporné žiarovky alebo žiarivky!

 
PORADÍME VÁM

S našimi TIENIDLAMI PLISÉ MUFFIN, PLISÉ MUFFIN XXLPLISÉ PLATEPLISÉ SPHERE PLISÉ STAR, PLISÉ STAR XXLZIGZAG CROWN, ZIGZAG SPHERE POLYPROPYLENE, ZIGZAG SPHERE, spoločne s POTETOVANÝMI STOLÍKMI a tapetami ORIENT GOLDBALI POWDER, alebo DEFECT SUEDE sa vaša spálňa alebo obývacia miestnosť stane nadčasovou. Každý stolík z tejto kolekcie prináša svoju originalitu. Je to súčasť modernej popkultúry, kde množstvo nahromadených symbolov a obrázkov vytvára dojem rockového štýlu potetovaných ľudských tiel. Do vášho interiéru nemôžu chýbať ani doplnky ako  ”OLD SCHOOL” STOLIČKA biela a ”OLD SCHOOL” STOLIČKA čierna, potetovaný NOČNÝ STOLÍK alebo TOALETNÉ ZRKADLO STREET MIRROR.


Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:
original_logo.jpg - Copy_1 Pod českou značkou Lampshado predstavujeme autorské, origami skladané tienidlá, lampy a doplnky z papieru a z polypropylénu v rúznych grafických vzoroch, rozmeroch a prevedeniach. Všetko ručná, precízna práca.