Mr.flame stolová lampa - celá zlatá

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 6
Luxusná stolová sklenená lampa s tvarom večného plameňa.
Dostupnosť Dodanie tovaru do 28 pracovných dní
€495    
Kód tovaru D 01 04
Výrobca DECHEM
Kategória svietidlá
 

Luxusná stolová sklenená lampa s tvarom večného plameňa. Ručne tvarovaný vrchný diel v rôznych farebných prevedeniach v kombinácii so spodným dielom z nepriehľadného skla, postriebreného jantárového skla, alebo vzácneho dreva. Vrchná časť je k dispozícii  z jantáru, krištáľu a zeleného skla, všetky ručne tvarované. Spodný diel je k dispozícii v čiernej, dymovej, dymovo matnej, striebornej a v zlatom skle alebo prírodnom dreve, s bielou glazúrou.

Zloženie: priehľadný plastový kábel, vypínač a zásuvka,ryté značkovaniez mosadze na dne, E26 alebo E27 žiarivka( 20W, 120V or 230V)

Rozmer: Dia 180 mm, výška 300 mm, hmotnosť 3 kg.


PORADÍME VÁM

Pracujete dlho do noci alebo si prácu dokonca beriete aj domov? Aby sa vám pri stmievaní lepšie pracovalo odporúčame vám našu dizajnovú luxusnú LAMPU MR.FLAME v rôznych farebných prevedeniach, sklenenú LAMPU HADOVKA v štyroch variantoch alebo drevenú stolovú LAMPU TABLE CRANE. Ak pracujete pod nátlakom a veľa, mali by ste si k svojej práci prispôsobiť aj pracovné prostredie, preto vám odporúčame MAGTABLE pracovný stôl. Interiér si môžete oblepiť tapetou DEFECT SUEDE. Žltá farba povzbudzuje, dokáže priniesť oslobodzujúce uvoľnenie od napätia a evokuje ľudskú potrebu rozvíjať sa. Ak vás žltá dostatočne neoslovila na výber máme aj iné tvary tapiet a farebných prevedení ako TREES WINTER, PEBBLES DESERT, ORIENT GOLD alebo KITE MUTE.


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:
DECHEM_logo_320x260px

Štúdio DECHEM bolo založené v Prahe v roku 2012 Michaelou Tomiškovou a Jakubem Janďourkem. Prvýkrát sa stretli v sklárskej škole v Novém Boru, kde si obaja tento najstarší umelý materiál v histórii ľudstva doslova zamilovali. Zatiaľ čo Michaela potom študovala dizajn výrobkov na UMPRUM v Prahe a neskôr pracovala pre niekoľko preslávených dizajnových štúdii, Jakub si zdokonaloval svoje znalosti a schopnosti v oblasti osvetlovacích telies a spracovaní, technológie a výroby skla. Štúdio DECHEM sa už od svojho založenia zameralo na dizajn výrobkov a vždy venovalo obzvlášť veľkú pozornosť sklu, tradičným českým remeslným technikám a prekvapivým prepojeniam jeho rôznych foriem. Takže nikomu nepripadá divné, keď o sobe prehlasujú: „ Vyprávíme příběhy prostřednictvím českého skla”.