Lampa s kmeňom

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 4
Roksorová lampa rastúca z ohorelého kmeňa. Všetko je odkryté, kábel, objímka ai žiarovka. VOLITEĽNÁ FARBA ROKSORU
Dostupnosť Dodanie tovaru do 28 pracovných dní
€180    
Kód tovaru RS 12 01
Výrobca Roksor jako styl
Kategória svietidlá
 

materiál: 
- roksor ohýbaný / betonárska výstuž povrchovo upravená Ø14mm 
Farbu roksoru si môžte vybrať podľa priloženého RAL vzorkovníku. Taktiež si viete určiť či pôjde o lekslý alebo matný povrch. Túto špecifikáciu nám prosím vždy uveďte do poznámky pri objednávke.
- ohorelý kmeň

rozmer: 
1500 mm (v) 
- POZN.: rozmery sa môžu minimálne líšiť, nakoľko ide o ručnú výrobu

Lampa na mieru:
V prípade záujmu Vám vieme vyhotoviť aj lampu iných rozmerov a materiálového zloženia. V prípade záujmu si viete navoliť:
- FARBA roksoru: podľa RAL vzorkovníka
- ROZMER: rozmer podľa vašich požiadaviek

V prípade "lampu na mieru" vám bude vyhotovená cenová ponuka podľa zadaných požiadaviek. Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na info@designspot.skalebo +421 911 788 255. 


PORADÍME VÁM

Ak si prácu nesiete aj domov a pracujete dlho do noci v pohodlí vášho gauča, tak si môžete posvietiť našou dekoračnou stojacou LAMPOU S KAMEŇOM alebo lampou DVOJRAMENOU. Ak sa vám do vašej, či už pracovnej alebo obývacej miestnosti, hodí radšej stropné svietidlo, na výber máme rôznofarebné betónové svietidlá LAMP CONCRETE, LAMPASIK BASE KOV alebo TIENIDLÁ. Prácu z domu si vždy môžete prispôsobiť tak, aby ste sa cítili, čo najpohodlnejšie. To dokážete s MAGTRAY PODLOŽKOU POD NOTEBOOK vás už nikdy nebude pri práci bolieť chrbát. Usadiť sa môžete do nášho komfortného kresla "TYP 17". Ak chcete prispôsobiť sedačku k vášmu interiéru, ponúkame vám paletu SEDAČIEK zvyčajne v dvoch farebných prevedeniach. 


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:
Značka Roksor jako styl vznikla v roku 2013 ako výsledok hľadania vlastného nábytkového dizajnu dvojice schwestern. Spolupráca sa vyvinula prirodzene zdielaním aj konfrontáciou spoločných názorov a pohľadov. 
Monika Čermáková vyštudovala architektúru, sestra Iveta intermédia na pražskej AVU a pokračuje štúdiom v ateliéri dizajn nábytku a interiéru na UMPRUM. Vzájomna sa tak doplňujú a inšpirujú. Práve rozdielnosť zpôsobuje široký záber možností a nachádza ideálne riešenia.
Schwestern sa venujú architektúre a dizajnu komplexne, postupujú od nábytku, interiéru a stavieb až do verejného priestoru miest.
A nakoniec _ v jednoduchosti je sila!