Lampa HADOVKA

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 10
4 varianty prevedenia Koncept stolovej lampy spája dva špecifické druhy skla do typického tvaru lampy. Jemné a technické borosilikátové sklo sa stretáva so skutočným a jedinečným kryštálom.
€230
Výrobca DECHEM
Kategória svietidlá
Zvoľte variant
Lampa HADOVKA Kód tovaru D 02 01 Farba: čistá matná Dodanie tovaru do 28 pracovných dní €230
   
Lampa HADOVKA Kód tovaru D 02 02 Farba: zlato metalická Dodanie tovaru do 28 pracovných dní €230
   
Lampa HADOVKA Kód tovaru D 02 03 Farba: perlovo metalická Dodanie tovaru do 28 pracovných dní €230
   
Lampa HADOVKA Kód tovaru D 02 04 Farba: dymovo metalická Dodanie tovaru do 28 pracovných dní €230
   
 

Koncept stolovej lampy spája dva špecifické druhy skla do typického tvaru lampy. Jemné a technické borosilikátové sklo sa stretáva so skutočným a jedinečným kryštálom. Ľahké a transparentné laboratórne sklo kontrastuje s fialovou farbou – ručne fúkaný odtieň. Jej plne sklenená konštrukcia umožňuje, aby ste mohli obdivovať všetky technické detaily vo vnútri.

Zloženie: priehľadný plastový kábel, vypínač a zásuvka, G9 Halogénová žiarovka(35W, 120V alebo 230V)

Rozmer: Dia 260 mm, výška 520 mm, hmotnosť 2,7 kg.

PORADÍME VÁM

Pracujete dlho do noci alebo si prácu dokonca beriete aj domov? Aby sa vám pri stmievaní lepšie pracovalo odporúčame vám našu dizajnovú sklenenú LAMPU HADOVKA  v štyroch variantoch, luxusnú LAMPU MR.FLAME v rôznych farebných prevedeniach alebo drevenú stolovú LAMPU TABLE CRANE. Ak pracujete pod nátlakom a veľa, mali by ste si k svojej práci prispôsobiť aj pracovné prostredie, preto vám odporúčame MAGTABLE pracovný stôl. Interiér si môžete oblepiť tapetou DEFECT SUEDE. Žltá farba povzbudzuje, dokáže priniesť oslobodzujúce uvoľnenie od napätia a evokuje ľudskú potrebu rozvíjať sa. Ak vás žltá dostatočne neoslovila na výber máme aj iné tvary tapiet a farebných prevedení ako TREES WINTERPEBBLES DESERTORIENT GOLD alebo KITE MUTE.


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:
DECHEM_logo_320x260px

Štúdio DECHEM bolo založené v Prahe v roku 2012 Michaelou Tomiškovou a Jakubem Janďourkem. Prvýkrát sa stretli v sklárskej škole v Novém Boru, kde si obaja tento najstarší umelý materiál v histórii ľudstva doslova zamilovali. Zatiaľ čo Michaela potom študovala dizajn výrobkov na UMPRUM v Prahe a neskôr pracovala pre niekoľko preslávených dizajnových štúdii, Jakub si zdokonaloval svoje znalosti a schopnosti v oblasti osvetlovacích telies a spracovaní, technológie a výroby skla. Štúdio DECHEM sa už od svojho založenia zameralo na dizajn výrobkov a vždy venovalo obzvlášť veľkú pozornosť sklu, tradičným českým remeslným technikám a prekvapivým prepojeniam jeho rôznych foriem. Takže nikomu nepripadá divné, keď o sobe prehlasujú: „ Vyprávíme příběhy prostřednictvím českého skla”.