Lampa dvojramenná

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 6

Roksorová lampa rastúca z betónového ihlanového základu. Všetko je odkryté, kábel, objímka ai žiarovka. Možnost ľubovolného naklápania a natáčania. VOLITEĽNÁ FARBA ROKSORU

3D MODEL

Dostupnosť Dodanie tovaru do 28 pracovných dní
€160    
Kód tovaru RS 11 01
Výrobca Roksor jako styl
Kategória svietidlá
 

materiál: 
- roksor ohýbaný / betonárska výstuž povrchovo upravená Ø12mm 
Farbu roksoru si môžte vybrať podľa priloženého RAL vzorkovníku. Taktiež si viete určiť či pôjde o lekslý alebo matný povrch. Túto špecifikáciu nám prosím vždy uveďte do poznámky pri objednávke.
- betónový stojan

rozmer: 
1350 mm (v) 
- POZN.: rozmery sa môžu minimálne líšiť, nakoľko ide o ručnú výrobu

Lampa na mieru:
V prípade záujmu Vám vieme vyhotoviť aj lampu iných rozmerov a materiálového zloženia. V prípade záujmu si viete navoliť:
- FARBA roksoru: podľa RAL vzorkovníka
- ROZMER: rozmer podľa vašich požiadaviek

V prípade "lampu na mieru" vám bude vyhotovená cenová ponuka podľa zadaných požiadaviek. Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na info@designspot.skalebo +421 911 788 255. 

PORADÍME VÁM

Ak si prácu nesiete aj domov a pracujete dlho do noci v pohodlí vášho gauča, tak si môžete posvietiť našou lampou DVOJRAMENOU alebo dekoračnou stojacou LAMPOU S KAMEŇOM.Ak sa vám do vašej, či už pracovnej alebo obývacej miestnosti, hodí radšej stropné svietidlo, na výber máme rôznofarebné betónové svietidlá LAMP CONCRETE, LAMPASIK BASE KOV alebo TIENIDLÁ. Prácu z domu si vždy môžete prispôsobiť tak, aby ste sa cítili, čo najpohodlnejšie. To dokážete s MAGTRAY PODLOŽKOU POD NOTEBOOK vás už nikdy nebude pri práci bolieť chrbát. Usadiť sa môžete do nášho komfortného kresla "TYP 17". Ak chcete prispôsobiť sedačku k vášmu interiéru, ponúkame vám paletu SEDAČIEK zvyčajne v dvoch farebných prevedeniach. 


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:
Značka Roksor jako styl vznikla v roku 2013 ako výsledok hľadania vlastného nábytkového dizajnu dvojice schwestern. Spolupráca sa vyvinula prirodzene zdielaním aj konfrontáciou spoločných názorov a pohľadov. 
Monika Čermáková vyštudovala architektúru, sestra Iveta intermédia na pražskej AVU a pokračuje štúdiom v ateliéri dizajn nábytku a interiéru na UMPRUM. Vzájomna sa tak doplňujú a inšpirujú. Práve rozdielnosť zpôsobuje široký záber možností a nachádza ideálne riešenia.
Schwestern sa venujú architektúre a dizajnu komplexne, postupujú od nábytku, interiéru a stavieb až do verejného priestoru miest.
A nakoniec _ v jednoduchosti je sila!