lamp CONCRETE "black and white"

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 8

Práve ste objavili svietidlo, ktoré môže svojím jednoduchým a netradičným vzhľadom oživiť a rozsvietiť Váš domov, kanceláriu, či iné priestory. Stačí našróbovať žiarovku, popustiť uzdu vlastnej fantázii a farebný koktejl je tu.

3D MODEL

od €62
Výrobca Jakub Velinský
Kategória svietidlá
Zvoľte variant
lamp CONCRETE "black and white" Kód tovaru JV 10 01 dĺžka kábla: 1,2 m Dodanie tovaru do 14 pracovných dní €62
   
lamp CONCRETE "black and white" Kód tovaru JV 10 02 dĺžka kábla: 2 m Dodanie tovaru do 14 pracovných dní €66
   
lamp CONCRETE "black and white" Kód tovaru JV 10 03 dĺžka kábla: 3 m Dodanie tovaru do 14 pracovných dní €70
   
 

SÚČASŤOU SVIETIDLA NIEJE ŽIAROVKA !!!

Práve ste objavili svietidlo, ktoré môže svojím jednoduchým a netradičným vzhľadom oživiť a rozsvietiť Váš domov, kanceláriu, či iné priestory. 
Textilné káble ponúkame v 13 farebných prevedeniach 

Vyberte si z 3 variant podľa požadovanej dĺžky káblu.

Základné prevedenie CLASSIC obsahuje 2m textilného káblu, objímku a baldachýn. Toto prevedenie je vhodné k jednoduchému prepleteniu alebo zauzlovaniu.
V prípade, že chcete využiť variabilitu, vytvoriť zložitejší uzol, možnosť osvetiť cielene rôzne kúty v miestnosti alebo káblom omotať napríklad časť nábytku, zvoľte variantu CREATIVE o dĺžke káblu 3m.
Naviac ponúkame ECONOMIC verziu, kde dodáváme kábel o dĺžke 1,2m. Táto verzia je vhodná k jednoduchému zaveseniu svietidla zo stropu.

Stačí našróbovať žiarovku, popustiť uzdu vlastnej fantázii a farebný koktejl je tu.

VIAC O SVIETIDLÁCH

Nudí vás už komplikovaná stále sa opakujúca klasika? Chcete do svojho bytu, domu, kancelárie vniesť jednoduchosť a ľahkosť? Tak práve pre vás by to mohlo byť to pravé svetlo, ktoré vzniká pod rukami Jakuba Velínského, českého dizajnéra z malého podhorského mesta Ústie nad Orlicí. Pre výrobu svojich minimalistických závesných lámp využívá krásu chladného betónu a oživuje ju farebnými textilnými káblami. Každé svetlo je v podstate ručne vyrábaný originál. Rovnako tak aj váš priestor získava iskru nevšednosti a originality. Naviac kábel môže byť zavesený jednoducho od stropu dole alebo sa vám ponúka množstvo iných variant, ako vytvoriť originálny efekt pomocou uzlov.
aké jednoduché… 

Celý produkt je od začiatku až do finálnej podoby prácou dizajnéra. Navrhnutá konštrukcia, výroba foriem, miešanie betónu na objimky, montáž aj dokončovacie práce. Neexistuje fáza, kde by som lampu nemal v rukách. Svietidlá sú vyrobené z materiálov, ktoré ukazujú krásu štruktúry a jednoduchosti chladného betónu v kontraste s pestrofarebnosťou a mäkkosťou textilného káblu, ktorý podtrhuje vlastnosti betónu a zároveň mu dodává teplo a hravosť. Je na každom, čo od produktu očakává…
Svojím výberom a kreativitou dáte svojmu priestoru buď útulnu atmosféru hravosti, poézie, romantiky a to pomocou uzlou v tvare kvetiny, motýľa, apod. alebo zdôrazníte jednoduchosť, funkčnost v industriálnom ladení. Použitiu sa medze nekladú. Je to ideálne riešenie pre rôzne štýly bytov, domov, kancelárii, obchodov, reštaurácií. 


PORADÍME VÁM

V poslednej dobe sa čoraz častejšie stretávame s pojmom industriálny štýl. Industriálny štýl nám vytvára pocit priemyselného prostredia, surovosti, nedokonalosti tvarov. A toto bola práve tá výzva pre našich dizajnérov. Betónové stropné svietidlá LAMP CONCRETE s káblom z textilného materiálu v rôznom farebnom prevedení, ďalšie doplnky ako betónový nástenný VEŠIAK CONCRETE HANGER, betónová stolová lampa TABLE CRANE "BETÓN", BETÓNOVÉ HODINY v rôznych farebných prevedeniach a KONFERENČNÝ STOLÍK "U", ktorým základom je betonárska výstuž, vám do vášho interiéru vnesú modernosť tohto neštandardného štýlu zariaďovania miestností. Na steny vám odporúčame tapety v odtieňoch šedej, a to TAPETA BRICASSO CHALKARCHITECT GREY a KITE MUTE.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:

Jakub Velinský je český dizajnér pochádzajúci z malého podhorského mesta Ústie nad Orlicí. Pre výrobu svojich produktov využívá krásu chladného betónu v kombinácii s farebným a dreveným kontrastom.
Celý produkt je od začiatku až do finálnej podoby jeho prácou. Navrhnutá konštrukcia, výroba foriem, miešanie betónu, montáž aj dokončovacie práce. Neexistuje fáza, kde by produkt nemal v rukách.
Jeho produkty sú ideálnym riešením pre rôzne štýly bytov, domov, kancelárii, obchodov, reštaurácií, kaviarní,…