lampasik BASE KOV "čierna"

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 8

Base je prvým základným stvárnením dizajnérskeho radu svietidiel značky „SCHEME“. Je postavená z geometrických tvarov ako trojuholník a štvorec, z ktorých vychádza každá konštrukcia, či objekt.

3D MODEL

Dostupnosť Dodanie tovaru do 28 pracovných dní
€110    
Kód tovaru MDL 01 01
Výrobca LAMPasik
Kategória Stropné lampy
 

POZN.1: SÚČASŤOU SVIETIDLA NIE JE ŽIAROVKA.

POZN.2: 
FARBU KÁBLU NÁM UVEĎTE DO POZNÁMKY PRI OBJEDNÁVKE NA ZÁKLADE FAREBNEJ ŠKÁLY, KTORÚ NÁJDETE V OBRÁZKOCH.

Technický popis výrobku  BASE :

rozmery:     (d) 5600 mm  x  (š) 3000 mm
materiál:     konštrukčná oceľ ťahaná
farba :         čierna matná
iné farby:    biela matná, farebná škála RAL-dizajnér doporučuje matné odtiene
zloženie:     kovová zváraná konštrukcia, farebný textilný kábel , porcelánová objímka,závit E 27

BASE JE PRVÝM, ZÁKLADNÝM STVÁRNENÍM DIZÁJNERSKEHO RADU SVIETIDIEL ZNAČKY „ SCHEME “.  JE POSTAVENÁ  Z GEOMETRICKÝCH TVAROV AKO TROJUHOLNIK  A  ŠTVOREC, Z KTORÝCH  VYCHÁDZA KAŽDÁ KONŠTRUKCIA, ČI OBJEKT.

BASE JE PREMIETNUTIE SIETE – BODOV, LÍNIÍ A SPOJOV DO PEVNÉHO TELESA SO SVOJIMI OBRYSMI – LAMPY,CEZ KTORÚ PROJEKTUJE – PREMIETA TIETO ŠTRUKTÚRY NA VERTIKÁLNE A HORIZONTÁLNE STAVEBNÉ PRVKY STENU A STROP.

SVOJIM DIZAJNOM JE PREDURČENÁ NA ROZNE VARIÁCIE A PRIENIKY TVAROV, PRI ZACHOVANÍ VÝTVARNEJ HODNOTY KAŽDÉHO JEDNÉHO MODELU Z RADU „ SCHEME“, KTORÁ SA ODVÍJA OD POČIATOČNÉHO PRVKU BASE.

SVOJOU MONOCHROMATICKOU FAREBNOSTOU VYZÝVA NOVÉHO MAJITELA K DOLADENIU SVOJHO OSOBITÉHO INTERIÉRU FAREBNOSTOU TEXTILNÉHO KÁBLA, KTORÝ JE JEJ NOSNÝM PRVKOM.

Výroba : Lampa sa zhotovuje na objednávku podľa požiadavky klienta v zváračskej dielni, zváraním jednotlivých vopred ohýbaných komponentov. Ručné opracovanie a následné striekanie farbou Alkyton , ktorá zamedzuje obíjaniu náteru na subtílnych kovových tyčkách kruhového prierezu.

Popis:   Ručne vyrábaná lampa slovenského tvorcu so zámerom ponúknuť lampu čistých línií ,  premietajúcu svetelné divadlo na stenách Vášho interiéru. Výber farby textilného kábla, ktorý je jej nosným prvkom, dáva možnosť doladiť svietidlo k interiéru , alebo naopak interiér k svietidlu ? BASE je abstrahovaný tvar, štruktúra redukovaná na účel a až výtvarný obraz objektu. Kovová konštrukcia je k dispozícii vo farbe matná čierna, matná biela  a farebná škála RAL- dizajnér doporučuje matné odtiene. Textilný kábel je k dispozícii v 25 odtieňoch a vzoroch.

PORADÍME VÁM

Ak si prácu nesiete aj domov a pracujete dlho do noci v pohodlí vášho gauča, tak si môžete posvietiť našimi stropnými svietidlami LAMPASIK BASE KOV "ČIERNA", LAMPASIK BASE KOV "BIELA". Ak sa vám do vášho interiéru hodia skôr stojace lampy, tak sa vám určite zapáči naša DVOJRAMENNÁ stojaca lampa alebo LAMPA S KMEŇOM. S MAGTRAY PODLOŽKOU POD NOTEBOOK vás už nikdy nebude pri práci bolieť chrbát. Usadiť sa môžete do nášho komfortného kresla "TYP 17". Ak chcete prispôsobiť sedačku k vášmu interiéru, ponúkame vám paletu KRESIEL zvyčajne v dvoch farebných prevedeniach.


 

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:
LAMPasik logo

TVORBA SVIETIDIEL Z KOVU A DREVA AUTORKY ING. ARCH. MAGDY ĎURDÍKOVEJ VYCHÁDZA Z JASNEJ KONCPEČNEJ LÍNIE VYTVORIŤ MINIMALISITCKÉ SVIETIDLO. ABSTRAHOVANÝ TVAR, ŠTRUKTÚRU REDUKOVANÚ NA ÚČEL A AŽ VÝTVARNÝ OBRAZ OBJEKTU.  POUŽITÍM ROZNYCH MATERIÁLOV, VEĽKOSTÍ A TVAROV JE MOŽNÉ ZVAČŠOVAŤ A ZMENŠOVAŤ MIERKU OBJEKTOV.

SÉRIA SCHEME 2014 JE PRVÝM, ZÁKLADNÝM RADOM SVIETIDIEL. MODELY ROZVÍJAJÚCE ZÁKLADNÝ TVAR  BOLI TVORENÉ NÁSLEDNE PODĽA POŽIADAVKY KLIENTA.

FIRMA LAMPasik CHCE PONÚKNUŤ LAMPY ROBENÉ NA MIERU SO ZÁMEROM DOLADIŤ INTERIÉR, PONÚKNUŤ SOLITÉR S PRIDANOU HODNOTOU.