Halm Lemonade glass

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 7

Zamiešajte – otočte – užite si limonádu! Halm Vás prenesie do sveta fantázie. Halm znamená slamka. Odteraz je taktiež synonymom pre inovativný pohár na limonádu. Halm borí všechny konvencie nápojového skla. Otočte ho hore nohami a vložte do neho slamku. Nemajte obavu z doterného hmyzu a prachu. Vás nápoj je v bezpečí!

3D MODEL

od €27,50
Výrobca Jakobsen design
Kategória Sklo
Zvoľte variant
Halm Lemonade glass Kód tovaru JD 02 01 počet kusov: 1 ks Dodanie tovaru do 28 pracovných dní €27,50
   
Halm Lemonade glass Kód tovaru JD 02 02 počet kusov: 4ks Dodanie tovaru do 28 pracovných dní €100
   
Halm Lemonade glass Kód tovaru JD 02 03 počet kusov: 6 ks Dodanie tovaru do 28 pracovných dní €145
   
Halm Lemonade glass Kód tovaru JD 02 04 počet kusov: 12 ks Dodanie tovaru do 28 pracovných dní €280
   
 

Zamiešajte – otočte – užite si limonádu! Halm Vás prenesie do sveta fantázie. Halm znamená slamka. Odteraz je taktiež synonymom pre inovativný pohár na limonádu. Halm borí všechny konvencie nápojového skla. Otočte ho hore nohami a vložte do neho slamku. Nemajte obavu z doterného hmyzu a prachu. Vás nápoj je v bezpečí!

Pohár  je používaný v:

The Cosmopolitan of Las Vegas (USA), Pisces Sushi Bar Charlotte (USA), Trade Restaurant Boston (USA), The Roxy Cinema Wellington (New Zealand), De Librije Zwolle (Netherlands).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:
 

Jakobsen Design® založil v roku 2010 produktový dizajnér Martin Jakobsen. Jeho tvorba je ovplyvnená predovšetkým záľubou v minimalizme a hľadania inovativných riešení. Vďaka blízkému vzťahu k móde rád spolupracuje s módnymi návrhármi. Filozofia značky je postavená na detailnej práci v podobe vytvárania jednoduchého, pritom  funkčného a estetického dizajnu.