Magtray podložka pod notebook

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 13
MagTray je programátorom správneho držania tela v pohodlných aj menej pohodlných podmienkach a tak Vám nahradí pracovný stôl. Poznáte to? Notebook na kolenách, spotené nohy a bolesti chrbta. PC myš vedľa seba, mobil príp. tablet na stole alebo inde. Aj my a preto sme vyvinuli podložku pod notebook MagTray, ktorá zabezpečí ucelenosť, pohodlnú prácu a chráni vaše zdravie.
€59
Výrobca Peter Jašurek
Kategória Pracovné a jedálenské stoly
Zvoľte variant
Magtray podložka pod notebook Kód tovaru PJ 02 02 Farba: breza Dodanie tovaru do 14 pracovných dní €59
   
Magtray podložka pod notebook Kód tovaru PJ 02 03 Farba: jelša Dodanie tovaru do 14 pracovných dní €59
   
 

Rozmer: 59cm x 29cm x 2cm

MagTray je programátorom správneho držania tela v pohodlných aj menej pohodlných podmienkach a tak Vám nahradí pracovný stôl.

Poznáte to? Notebook na kolenách, spotené nohy a bolesti chrbta. PC myš vedľa seba, mobil príp. tablet na stole alebo inde.

Aj my a preto sme vyvinuli podložku pod notebook MagTray, ktorá zabezpečí ucelenosť, pohodlnú prácu a chráni vaše zdravie.

Tepelná ochrana, zdravie a praktickosť

Komfortné, ničím nerušené sedenie, odvádzanie tepla z notebooku do strán, nie priamo na Vaše kolená a rozkrok(čo má dopad na Vaše zdravie) dodáva Magtrayu jedinečnosť.

Praktická včlenená podložka pod pc myš v jednej rovine s povrchom Vám uľahčí prácu. Celistvosť, poriadok a pohodu Vám zabezpečí aj umiestnenie akého koľvek mobilného telefónu a tabletu priamo na podložke Magtray. Chcete obohatiť svoj dizajn a byť jedinečný? Môžete si u nás potlačiť podložku pod pc myš svojím motívom, fotografiou, logom,…

Pozornosť k detailu a materiálu

Prírodná masívna doska – Biodoska opäť udáva trend v oblasti dizajnu. Skladá sa z troch vrstiev vzájomne na seba nalepených masívnych lamiel. Vonkajšie vrstvy biodosky sú rovnobežné, pričom stredná vrstva je pootočená o 90°, čím sa zamedzí priehybu.

Biodosku si vyrábame sami, čím sa jej kvalita ešte viac zvyšuje.

Zvolenie tohto druhu materiálu a ekologického povrchového laku v spojení s praktickosťou dodávajú výrobku estetickosť, jedinečnosť a ľahkú údržbu.

Podložka MagTray sa vyrába v dvoch materiáloch – Breza a Jelša.


PORADÍME VÁM

Ak pracujete aj z domu, dokážete si pracovné prostredie prispôsobiť tak, aby bolo čo najpohodlnejšie. S MAGTRAY podložkou pod notebook vás už nikdy nebude pri práci bolieť chrbát. Usadiť sa môžete do nášho komfortného kresla "TYP 17". Ak chcete prispôsobiť sedačku k vášmu interiéru, ponúkame vám paletu SEDAČIEK zvyčajne v dvoch farebných prevedeniach. Pri stmievaní si na prácu môžete posvietiť našou DVOJRAMENNOU stojacou lampou alebo LAMPOU S KMEŇOM. Ak sa vám do vašej, či už pracovnej alebo obývacej miestnosti, hodí radšej stropné svietidlo, na výber máme rôznofarebné betónové svietidlá LAMP CONCRETE, LAMPASIK BASE KOV alebo TIENIDLÁ.


Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole: