Magtable pracovný stôl

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 10
Je navrhnutý pre každého a do akého koľvek interiéru. Jeho zorganizovanie sa Vám stane osobité. Jeho nový spôsob uloženia technológií, doplnkov a jeho funkčnosť Vám zabezpečia zažiť jedinečnú pohodu pracovného prostredia.
€290
Výrobca Peter Jašurek
Kategória Pracovné a jedálenské stoly
Zvoľte variant
Magtable pracovný stôl Kód tovaru PJ 02 01 Farba: breza Dodanie tovaru do 14 pracovných dní €290
   
Magtable pracovný stôl Kód tovaru PJ 01 02 Farba: jelša Dodanie tovaru do 14 pracovných dní €290
   
 

Rozmer: 123cm x 60cm x 2cm

Je navrhnutý pre každého a do akého koľvek interiéru. Jeho zorganizovanie sa Vám stane osobité. Jeho nový spôsob uloženia technológií, doplnkov a jeho funkčnosť Vám zabezpečia zažiť jedinečnú pohodu pracovného prostredia.

Na stole MagTable nájdete priestor pre aký koľvek notebook alebo počítač. Má vytvorené drážky v ktorých sú otvory pre nabíjacie káble – slúžia ako stojan pre umiestenie vášho akého koľvek mobilu a tabletu.

Praktická včlenená podložka pod počítačovú myš v jednej rovine s povrchom vám umožní kĺzavý pohyb po podložke. Chcete obohatiť svoj dizajn a byť jedinečný? Môžete si u nás potlačiť podložku pod pc myš svojím motívom, fotografiou, logom,… Včlenený korkový podnos na pohár Vám zabezpečí, že nápoj bude držať na svojom mieste a drôtený zakladač vám že Vaša agenda bude usporiadaná.

Inovatívny dizajn, celistvosť a poriadok pri práci na stole MagTable vytvorí jedinečnú atmosféru, praktickosť a pohodu.

Pozornosť k detailu a materiálu

Prírodná masívna doska – Biodoska opäť udáva trend v oblasti dizajnu. Skladá sa z troch vrstiev vzájomne na seba nalepených masívnych lamiel. Vonkajšie vrstvy biodosky sú rovnobežné, pričom stredná vrstva je pootočená o 90°, čím sa zamedzí priehybu.

Biodosku si vyrábame sami, čím sa jej kvalita ešte viac zvyšuje.

Zvolenie tohto druhu materiálu a ekologického povrchového laku v spojení s praktickosťou dodávajú výrobku estetickosť, jedinečnosť a ľahkú údržbu.

Stôl MagTable sa výraba v dvoch materiáloch - Breza a Jelša. Nohy sú kovové.


PORADÍME VÁM

Ak pracujete pod nátlakom, dlho a veľa, tak by ste si mali k svojej práci prispôsobiť aj pracovné prostredie. Ku MAGTABLE pracovnému stolu odporúčame žltú tapetu DEFECT SUEDE. Žltá farba povzbudzuje, dokáže priniesť oslobodzujúce uvoľnenie od napätia a evokuje ľudskú potrebu rozvíjať sa. Ak vás žltá dostatočne neoslovila na výber máme aj iné tvary tapiet a farebných prevedení ako TREES WINTER, PEBBLES DESERT, ORIENT GOLD alebo KITE MUTE. Aby sa vám pri stmievaní lepšie pracovalo, ďalej odporúčame ručne vyrábanú drevenú stolovú lampu TABLE CRANE, sklenenú lampu HADOVKA v štyroch variantoch alebo luxusnú stolovú lampu MR.FLAME v rôznych farebných prevedeniach.


Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole: