Jedálenský stôl "roksor"

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 6
Jedálenský stôl z čierneho matného roksoru v kombinácii so smrekovým drevom s voskovou úpravou povrchu. VOLITEĽNÁ FARBA ROKSORU
Dostupnosť Dodanie tovaru do 28 pracovných dní
€240    
Kód tovaru RS 03 01
Výrobca Roksor jako styl
Kategória Pracovné a jedálenské stoly
 

materiál: 
- roksor ohýbaný / betonárska výstuž povrchovo upravená Ø14mm 
Farbu roksoru si môžte vybrať podľa priloženého RAL vzorkovníku. Taktiež si viete určiť či pôjde o lekslý alebo matný povrch. Túto špecifikáciu nám prosím vždy uveďte do poznámky pri objednávke.
- vrchná doska smrek voskovaný (dosky) 

rozmer: 
600 / 1800 / 720 mm ( š/d/v) 
- POZN.: rozmery sa môžu minimálne líšiť, nakoľko ide o ručnú výrobu

Jedálenský stôl na mieru:
V prípade záujmu Vám vieme vyhotoviť aj jedálenský stôl iných rozmerov a materiálového zloženia. V prípade záujmu si viete navoliť:
- FARBA roksoru: podľa RAL vzorkovníka
- VRCHNÁ DOSKA: 1.smrek voskovaný, 2.lamino doska, 3.OSB doska/masívne drevo, 4.preglejka
- ROZMER: rozmer podľa vašich požiadaviek

V prípade "jedálenského stola na mieru" vám bude vyhotovená cenová ponuka podľa zadaných požiadaviek. Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na info@designspot.sk alebo +421 911 788 255. 


PORADÍME VÁM

Radi večeriate so svojím partnerom alebo partnerkou? Alebo víkendové obedy trávite najradšej so svojou rodinou? Tak vás určite zaujme náš jedálenský stôl "ROKSOR", ku ktorému sa hodí naša LAVICA "ROKSOR". Oboje v rôznych farebných prevedeniach. Kochajte sa tradíciami dreveného nábytku, vráťte sa späť do vidieckeho štýlu a polepte si steny hnedou, prírodnou TAPETOU 70S MOCCA, DEFECT TEA alebo ORIENT SAKURA, ktorá vo vás bude evokovať pocit bezpečia v kruhu tých najbližších.Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:
Značka Roksor jako styl vznikla v roku 2013 ako výsledok hľadania vlastného nábytkového dizajnu dvojice schwestern. Spolupráca sa vyvinula prirodzene zdielaním aj konfrontáciou spoločných názorov a pohľadov. 
Monika Čermáková vyštudovala architektúru, sestra Iveta intermédia na pražskej AVU a pokračuje štúdiom v ateliéri dizajn nábytku a interiéru na UMPRUM. Vzájomna sa tak doplňujú a inšpirujú. Práve rozdielnosť zpôsobuje široký záber možností a nachádza ideálne riešenia.
Schwestern sa venujú architektúre a dizajnu komplexne, postupujú od nábytku, interiéru a stavieb až do verejného priestoru miest.
A nakoniec _ v jednoduchosti je sila!