miska White

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 3
Miska s funkciou, ktorú jej určíte. Vznikla fascináciou a hrou s materiálom sádra.
Dostupnosť Dodanie tovaru do 28 pracovných dní
€35    
Kód tovaru KM 03 01
Výrobca MORPHE by Kristýna Malovaná
Kategória Porcelán
 

Miska s funkciou, ktorú jej určíte. Vznikla fascináciou a hrou s materiálom sádra.

Vznikla behom pobytu vo Francúzku v keramickej dielni, kde dizajnérka skúmala model zo sádry a postupným rozkrývaním tohto materiálu vznikla táto miska.  Výrazným prvkom sú nepravidelne zosekané hrany s hladkým prechodom. Vďaka týmto hranám môžeme misku ľubovolne stavať.

Jej funkcia je plne na užívateľovi, môže byť na kávu, čaj, alebo na drobnosti k vínu.

materiál: Francúzský porcelán
rozmery: výška: 80mm, šírka 80mm
foto: Patrik Borecký, Tomáš Brabec

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:
 profil malovana designspot  

Kristýna Malovaná absolvovala VŠUP, ateliér dizajn výrobkov, pod vedením prof. Jana Němečka a prof. Michala Froňka (2012). Je spoluzakladateľkou štúdia MORPHE, ktoré sa zameriava na prácu v oblasti interiérového a produktového dizajnu a taktiež na dizajn výstavných expozícii, inštalácii a art direction.
Získala prax na niekoľkých zahraničných aj domácich stážiach, napr. ročný pobyt v Miláne, v Berlíne a nedávno taktiež vo Francúzku. Za svoju prácu obdržala niekoľko ocenení.  
Predstavila sa na niekoľkých medzinárodných veľtrhoch a výstavách, ako je Salone del Mobile, Taliansko (Miláno), DMY Berlin, alebo český Designblok v Prahe.
Nakoľko rada experimentuje a rozširuje svoje znalosti, zúčastnila sa aj niekoľkých workshopov, napr. s Makkink & Bey, Esterni a Raumlabor Berlin.
Má takiež veľmi blízky vzťah k šperkom, ktoré je pre ňu akási osobná forma prejavu. Preto je každý jej šperk vyrobený v limitovanej edícii s typickou vášňou pre prácu s rôznymi materiálmi.
Všeobecne pracuje s jasnou myšlienkou a minimalistickým prístupom. Dôležitý je pre ňu detail a uživateľská príjemnost a potešenie.