Steak - doska na krájanie

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 8

Aj napriek tomu, že to už bolo dávno, mnohí z nás si stále dobre pamätajú scénu z rozprávky Tom a Jerry kde protagonisti – myš, kocúr a pes sedia za spoločným stolom a priateľsky si delia veľký hovädzí steak ako hlavný chod večere.

3D MODEL

Dostupnosť Dodanie tovaru do 28 pracovných dní
€49,50    
Kód tovaru M 01 01
Výrobca MEJD studio
Kategória Pomôcky do kuchyne
 

Aj napriek tomu, že to už bolo dávno, mnohí z nás si stále dobre pamätajú scénu z rozprávky Tom a Jerry kde protagonisti – myš, kocúr a pes sedia za spoločným stolom a priateľsky si delia veľký hovädzí steak ako hlavný chod večere.  Prenesením tohto animovaného kusu krvavého mäsa ohraničeného bielou tukovou  blanou a  kosťou vo vnútri do skutočnosti, vznikol originálny predmet stolovania, doska na krájanie (servírovanie kusu mäsa). Vnútorná dutina v kosti slúži ako stojan na servítku. Tento objekt môže slúžiť ako serv9rovacia doska v nekonvenčných reštauráciach – steakhousoch.

rozmer:↔ 30 ↕ 340 ↔ 215 mm
materiál: javor

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:

MEJD je štúdio zamerané na produktový dizajn. Tvorí ho dvojica Štefan Nosko a Katarína Beličková, v súčasnosti pôsobiaci v Bratislave. Ich tvorba stojí na hľadaní nových riešení a pohľadov na produktový dizajn, vytváraní objektov, ktoré popri funkčným a estetickým stránkam ponúkajú akúsi pridanú hodnotu v podobe ideí, príbehov a odkazov na iné oblasti spoločenského diania a života ľudí. Hlavným zámerom autorov je vytvárať objekty všedného života, inšpirovať sa touto všednosťou ale dosahovať nevšedné výsledky.