Zásuvková skrinka

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 4
Nábytok často ukrýva tmavý a satirický obsah prostredníctvom odvážnej konfrontácie a aktuálnej pozície a stavu moderného sveta.
Dostupnosť Dodanie tovaru do 28 pracovných dní
€950    
Kód tovaru PD 02 01
Výrobca Pyrodesign
Kategória nočné stolíky
 

Materiál :      Javor - masív, dyha
Rozmer :       480 x 480 x 450
Technika :    Vypaľovanie do dreva

Nábytok často ukrýva tmavý a satirický obsah prostredníctvom odvážnej konfrontácie a aktuálnej pozície a stavu moderného sveta. Postavy hrdinov, mimiky tváre sa miešajú s motívmi lebiek, príšer, zbraní pre vyjadrenie deštrukcie, irónie pochádzajúcej z ich opozície, ale aj zo skutočnosti moderného sveta.


PORADÍME VÁM

Potetovaný NOČNÝ STOLÍK je súčasťou modernej popkultúry, kde množstvo nahromadených symbolov a obrázkov vytvára dojem rockového štýlu potetovaných ľudských tiel. Spoločne s potetovanými stolíkmi z tejto kolekcie ma každý model svoju originalitu. Stoličky ”OLD SCHOOL” STOLIČKA biela a ”OLD SCHOOL” STOLIČKA čierna, TOALETNÉ ZRKADLO STREET MIRROR, TIENIDLÁ PLISÉ MUFFIN, PLISÉ PLATE, PLISÉ SPHERE alebo PLISÉ STAR a tapety ORIENT GOLD, BALI POWDER, alebo DEFECT SUEDE vám vytvorí vašu spálňu alebo obývaciu miestnosť nadčasovú.


Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:
Martin Jankura - Návrh a výroba nábytkov a interiérových prvkov dekorované technikou vypaľovania do dreva.

V nábytkovej tvorbe sa zameriava na spojenie remesla so súčasným dizajnom, ktorý mu dodá nové významy, vyjadrí potrebu doby, urobí ho sviežim a príťažlivým aj pre nové generácie, taktiež sa snaží poukázať na emocionálnu provokáciu a citové pôsobenie ku konzumentovi. Okamžik tetovania nábytku potvrdzuje jeho autonómiu, robí ho viditeľným v očiach iných a robí mu ryhu v jeho osobnej histórii.

Symbolické hľadisko sa považuje za dôležité a často krát určuje celkový charakter výrobku. Výzdobná technika na nábytku nie je len konštruovaním nového významu, ale predovšetkým vytváraním novej identity, pokúša sa vyjadriť odstup od ostatných. Stáva sa nástrojom separácie, ale robí ho taktiež výnimočným a viditeľným v očiach iných.
Cieľom dizajnéra je inovatívnym riešením vyzdvihnúť potenciál zatracovanej techniky vypaľovania do dreva, ktorá v spojení s dizajnom a jemnou dávkou satiry, metafor na seba upozorní – „provokuje“.