IMAGO - nástenný lampášik

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 9
IMAGO je jedným z modelov dizajnérskej série SCHEME roku 2014, vychádza z materiálovej základne - dreva. V prípade opačného uchytenia evokuje historickú pochodeň s lúčom svetla. Drevená štruktúra uchytená na stenu sa stáva solitérom každého priestoru.
Dostupnosť Dodanie tovaru do 28 pracovných dní
€80    
Kód tovaru MDL 04 01
Výrobca LAMPasik
Kategória Nástenné svietidlá
 

POZN.1: SÚČASŤOU SVIETIDLA NIE JE ŽIAROVKA

POZN.2: FARBU KÁBLU NÁM UVEĎTE DO POZNÁMKY PRI OBJEDNÁVKE NA ZÁKLADE FAREBNEJ ŠKÁLY, KTORÚ NÁJDETE V OBRÁZKOCH.

Technický popis výrobku IMAGO:

rozmery:     (d) 2800 mm  x  (š) 3200 mm

materiál:     drevené tyčky z bukového dreva
farby :         neupravená prírodná farba dreva

IMAGO  je jedným z modelov dizajnérskej série SCHEME roku 2014, vychádza z materiálovej základne - dreva. Čisté línie a priemet svetelného divadla, to je stále téma svietidiel LAMPasik. Podoba svietidiel IMAGO sa redukuje na účelnú formu, podstavu pre samotnú žiarovku. V prípade opačného uchytenia evokuje historickú pochodeň s lúčom svetla. Drevená štruktúra uchytená na stenu sa stáva solitérom každého priestoru.

Výroba : Lampa sa zhotovuje na objednávku podľa požiadavky klienta v stolárskej dielni, je vyrábaná ručne, použitím bežných nástrojov pre opracovanie dreva.

Popis:   Lampa vyrobená z materiálu  tradične používaného v interiéri, v tomto stvárnení nezvykle v úlohe svietidla v čistých líniách. Svietidlo vytvára príjemnú, hrejivú atmosféru, tento model zo série SCHEME 2014 je určený na dotvorenie a zútulnenie čistého modernistického interiéru. Výber farby textilného kábla, ktorý je jej nosným prvkom, dáva možnosť doladiť svietidlo s interiérom. Textilný kábel je k dispozícii v 25 odtieňoch a vzoroch.

Technické údaje o svietidlách IMAGO

Závesný systém: Certifikovaný textilný kábel s porcelánovou objímkou, kábel je dodávaný v dľžke 2m s možnosťou úpravy podľa nárokov klienta na zavesenie modelu svietidla do priestoru.


Materiál modelu: drevené tyčky o priemeru 12 mm z bukového dreva,upraveného náterom HR PROOF (prostriedok zabezpečujúci nehorľavosť)
v dvoch vrstvách podľa návodu

Popis spájania: drevené tyčky sú lepené lepidlom na drevo, v mieste spoja jednotlivých profilov sú konštrukčne posilnené spojom čap- drážka, následne zlepené a zatmelené tmelom na drevo. Po vytvrdnutí prebrúsené.

Materiál je drevárska hmoždinka, používaná pri spájaní nábytku.


Povrchová úprava: Bukové drevené tyčky sú nastriekané prostriedkom HR PROOF, ktorý spĺňa požiadavku na nehorľavosť materiálu z hľadiska bezpečnosti. Ďaľší náter nie je potrebný, zámer dizajnéra je sledovať prirodzené zafarbenie tohto typu dreva.


PORADÍME VÁM

Návrat k prírode. Takto môžeme charakterizovať stropné svietidlá IMAGO- NÁSTENNÝ LAMPÁŠ, LAMPÁŠ - STROPNÁ LAMPA alebo LAMPASIK HOME DREVO z bukového dreva. Spoločne s POLICOVÝM REGÁLOM "S" a POLICOVÝM REGÁLOM "L" z prírodného smreku, s KONFERENČNÝM STOLÍKOM "X", ktorého základom je vrchná doska zo smrekového dreva, v rôznych farebných prevedeniach a doplnkami SVIETNIKOM THREE ONE z orecha, SVIETNIK THREE ONE z dubu alebo SVIETNIK "III." taktiež u orecha, dotvárajú váš interiér v rustikálnom štýle, ktorý pôsobí útulným, teplým a pohodlným dojmom. Steny si môžete taktiež oblepiť v neutrálnom, prirodzenom štýle našimi tapetami ako napríklad TAPETA BALI POWDER, TREES WINTER a DEFECT SUEDE.Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:
LAMPasik logo

TVORBA SVIETIDIEL Z KOVU A DREVA AUTORKY ING. ARCH. MAGDY ĎURDÍKOVEJ VYCHÁDZA Z JASNEJ KONCPEČNEJ LÍNIE VYTVORIŤ MINIMALISITCKÉ SVIETIDLO. ABSTRAHOVANÝ TVAR, ŠTRUKTÚRU REDUKOVANÚ NA ÚČEL A AŽ VÝTVARNÝ OBRAZ OBJEKTU.  POUŽITÍM ROZNYCH MATERIÁLOV, VEĽKOSTÍ A TVAROV JE MOŽNÉ ZVAČŠOVAŤ A ZMENŠOVAŤ MIERKU OBJEKTOV.

SÉRIA SCHEME 2014 JE PRVÝM, ZÁKLADNÝM RADOM SVIETIDIEL. MODELY ROZVÍJAJÚCE ZÁKLADNÝ TVAR  BOLI TVORENÉ NÁSLEDNE PODĽA POŽIADAVKY KLIENTA.

FIRMA LAMPasik CHCE PONÚKNUŤ LAMPY ROBENÉ NA MIERU SO ZÁMEROM DOLADIŤ INTERIÉR, PONÚKNUŤ SOLITÉR S PRIDANOU HODNOTOU.