Table for a flower

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 5

Stolík s kvetinou už prekračuje do artefaktu, je svojbytnou vázou v priestore. Hlavným motom návrhu je jednoduchosť, kde celý stolík je zložený len z dubového kvádru a štyroch ocelových tyčí. Spodná strana stolíku je opracovaná dekorom ručne vyrezaných vlniek.

3D MODEL

Dostupnosť Dodanie tovaru do 28 pracovných dní
€320    
Kód tovaru VJ 09 01
Výrobca Vjem
Kategória malý nábytok
 

Stolík pre kvetinu - Table for a flower

Stolík s kvetinou už prekračuje do artefaktu, je svojbytnou vázou v priestore. Hlavným motom návrhu je jednoduchosť, kde celý stolík je zložený len z dubového kvádru a štyroch ocelových tyčí. Spodná strana stolíku je opracovaná dekorom ručne vyrezaných vlniek. Drevo je namorené jelením olejom a voskované včelým voskom. Otvory po vypadnutých sutiach sú vyliete cínom, čím vznikajú zaujímavé skoro šperkárske detaily. Váza je chemická banka s objemom 1 l, ktorú je možné odobrať zo stolíku. Dodávané spolu s pomôckou na čištenie vázy a bankou s moridlom pre obnovu povrchu dreva. 

materiál: masív dub, ocelové nohy prieměr 8 mm, sklenená banka
povrchová úprava: jelení olej, včelí vosk, prírodný terpentýn, cín

rozmery: 23x23 cm
výška: 100 cmPORADÍME VÁM


50. - 60. roky boli označované ako obdobie zmien životného štýlu, vznikom nových hudobných štýlov, heslom bola voľnosť, spontánnosť  a na výslnie sa dostalo hnutie Hippies. Toto všetko sa odrazilo aj v interiérovom nábytku, vzoroch a doplnkoch. Pre obdobie "Detí kvetov" sú charakteristické kvietky, a preto máme v ponuke TABLE FOR A FLOWER, tzv. váza v priestore STOJAN NA KVETINY, ktorý je z orechového dreva a SMALL TABLE, na ktorý môžete dať kvetináč a môže byť použitý aj na odloženie vecí alebo na prácu s vašim notebookom. V retro štýle máme aj HÚPAČKU s koženým sedákom a HÚPAČKU "JÓGA", ktorej vrchná časť je z rozkladacej karimatky. Retro tapety sú výrazné svojimi farebnými kombináciami ako napríklad naše tapety CHAPEAU JOU JOU a CHAPEAU NATURENINTENDO BLUE a NINTENDO LIMPYRAMIDS VIOLET alebo TREES SPRING

 

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:

Vjem vznikol v roku 2013 a tvorí ho designérsko-architektonické trio - bratia Adam a Samuel Ciglerovi a Světlana Koženova. Naposledy sa predstavili v decembri 2014 na designSupermarketu v Domě u Minuty.

V našej malej dielni v srdci Prahy tvoríme výrobky z dreva, ako sú jedálenské stoly, odkladacie stolíky, servírovacie a krájacie dosky. Snažíme sa nadviazať na prerušenú tradíciu vysokého umenia remeslnej výroby, ktorá je založená na úcte k prírode, klasických technológiach a hlbokej znalosti materiálov. Zaoberáme sa tiež navrhovaním interiérov, vyrábame doplnky do domácnosti, ako sú napríklad svietidlá alebo nábytok na mieru. V porcelánovni v Dubí u Teplic sa podľa našeho návrhu vyrába desatidielny jedálenský set.