Stojan na kvetiny

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 4
Sstojan na vetiny z novej kolekcie zima - kombinácia čierneho roksoru s miskou z orechového dreva. VOLITEĽNÁ FARBA ROKSORU
Dostupnosť Dodanie tovaru do 28 pracovných dní
€130    
Kód tovaru RS 13 01
Výrobca Roksor jako styl
Kategória malý nábytok
 

materiál: 
- roksor ohýbaný / betonárska výstuž povrchovo upravená Ø12mm 
Farbu roksoru si môžte vybrať podľa priloženého RAL vzorkovníku. Taktiež si viete určiť či pôjde o lekslý alebo matný povrch. Túto špecifikáciu nám prosím vždy uveďte do poznámky pri objednávke.
- kruhové dosky z orechového dreva

rozmer: 
400 / 700 mm (v1/v2) 
- POZN.: rozmery sa môžu minimálne líšiť, nakoľko ide o ručnú výrobu

Stojan na kvetiny na mieru:
V prípade záujmu Vám vieme vyhotoviť aj stojan na kvetiny iných rozmerov a materiálového zloženia. V prípade záujmu si viete navoliť:
- FARBA roksoru: podľa RAL vzorkovníka
- VRCHNÁ DOSKA: 1.orechové drevo, 2.OSB doska, 3.preglejka/lamino doska
- ROZMER: rozmer podľa vašich požiadaviek

V prípade "stojanu na mieru" vám bude vyhotovená cenová ponuka podľa zadaných požiadaviek. Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na info@designspot.skalebo +421 911 788 255. 


PORADÍME VÁM

50. - 60. roky boli označované ako obdobie zmien životného štýlu, vznikom nových hudobných štýlov, heslom bola voľnosť, spontánnosť  a na výslnie sa dostalo hnutie Hippies. Toto všetko sa odrazilo aj v interiérovom nábytku, vzoroch a doplnkoch. Pre obdobie "Detí kvetov" sú charakteristické kvietky, a preto máme v ponuke STOJAN NA KVETINY, ktorý je z orechového dreva, TABLE FOR A FLOWER, tzv. váza v priestore a SMALL TABLE, na ktorý môžete dať kvetináč a môže byť použitý aj na odloženie vecí alebo na prácu s vašim notebookom. V retro štýle máme aj HÚPAČKU s koženým sedákom a HÚPAČKU "JÓGA", ktorej vrchná časť je z rozkladacej karimatky. Retro tapety sú výrazné svojimi farebnými kombináciami ako napríklad naše tapety CHAPEAU JOU JOU a CHAPEAU NATURENINTENDO BLUE a NINTENDO LIMPYRAMIDS VIOLET alebo TREES SPRING


Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:
Značka Roksor jako styl vznikla v roku 2013 ako výsledok hľadania vlastného nábytkového dizajnu dvojice schwestern. Spolupráca sa vyvinula prirodzene zdielaním aj konfrontáciou spoločných názorov a pohľadov. 
Monika Čermáková vyštudovala architektúru, sestra Iveta intermédia na pražskej AVU a pokračuje štúdiom v ateliéri dizajn nábytku a interiéru na UMPRUM. Vzájomna sa tak doplňujú a inšpirujú. Práve rozdielnosť zpôsobuje široký záber možností a nachádza ideálne riešenia.
Schwestern sa venujú architektúre a dizajnu komplexne, postupujú od nábytku, interiéru a stavieb až do verejného priestoru miest.
A nakoniec _ v jednoduchosti je sila!