Lavica "roksor"

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 6
Lavica z čierneho matného roksoru v kombinácii s masivným dubovým drevom s voskovou úpravou povrchu. VOLITEĽNÁ FARBA ROKSORU
Dostupnosť Dodanie tovaru do 28 pracovných dní
€235    
Kód tovaru RS 01 01
Výrobca Roksor jako styl
Kategória Lavice
 

materiál:
- roksor ohýbaný / betonárska výstuž povrchovo upravená Ø12mm 
Farbu roksoru si môžte vybrať podľa priloženého RAL vzorkovníku. Taktiež si viete určiť či pôjde o lekslý alebo matný povrch. Túto špecifikáciu nám prosím vždy uveďte do poznámky pri objednávke.
- vrchná doska dub voskovaný (špárovka) 

rozmer:
395 / 1600 / 400 mm ( š/d/v) 
- POZN.: rozmery sa môžu minimálne líšiť, nakoľko ide o ručnú výrobu

Lavica na mieru:
V prípade záujmu Vám vieme vyhotoviť aj lavicu iných rozmerov a materiálového zloženia. V prípade záujmu si viete navoliť:
- FARBA roksoru: podľa RAL vzorkovníka
- VRCHNÁ DOSKA: 1.dub voskovaný, 2.lamino doska, 3.OSB doska/masívne drevo, 4.preglejka
- ROZMER: rozmer podľa vašich požiadaviek

V prípade "lavice na mieru" vám bude vyhotovená cenová ponuka podľa zadaných požiadaviek. Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na info@designspot.skalebo +421 911 788 255. 


PORADÍME VÁM

Radi večeriate so svojím partnerom alebo partnerkou? Alebo víkendové obedy trávite najradšej so svojou rodinou? Tak vás určite zaujme náš jedálenký stôl "ROKSOR", ku ktorému sa hodí naša LAVICA "ROKSOR". Oboje v rôznych farebných prevedeniach. Kochajte sa tradíciami dreveného nábytku, vráťte sa späť do vidieckeho štýlu a polepte si steny hnedou, prírodnou TAPETOU 70S MOCCADEFECT TEA alebo ORIENT SAKURA, ktorá vo vás bude evokovať pocit bezpečia v kruhu tých najbližších.


Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:
Značka Roksor jako styl vznikla v roku 2013 ako výsledok hľadania vlastného nábytkového dizajnu dvojice schwestern. Spolupráca sa vyvinula prirodzene zdielaním aj konfrontáciou spoločných názorov a pohľadov. 
Monika Čermáková vyštudovala architektúru, sestra Iveta intermédia na pražskej AVU a pokračuje štúdiom v ateliéri dizajn nábytku a interiéru na UMPRUM. Vzájomna sa tak doplňujú a inšpirujú. Práve rozdielnosť zpôsobuje široký záber možností a nachádza ideálne riešenia.
Schwestern sa venujú architektúre a dizajnu komplexne, postupujú od nábytku, interiéru a stavieb až do verejného priestoru miest.
A nakoniec _ v jednoduchosti je sila!