Small table

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 6
Stolíky sú jednoduchou odkladacou, stravovacou ale aj pracovnou plochou. Hlavným motom návrhu je jednoduchost, kde celý stolík je zložený len z dubového kvádru a štyroch ocelových tyčí. Spodná strana stolíku je opracovaná dekorom ručne vyrezávaných vlniek.
€180
Výrobca Vjem
Kategória Konferenčné stolíky
Zvoľte variant
Small table Kód tovaru VJ 08 01 Rozmery: 67x23x23 Dodanie tovaru do 28 pracovných dní €180
   
Small table Kód tovaru VJ 08 02 Rozmery: 45x25x25 Dodanie tovaru do 28 pracovných dní €180
   
 

Stolík - Small table

Stolíky sú jednoduchou odkladacou, stravovacou ale aj pracovnou plochou. Hlavným motom návrhu je jednoduchost, kde celý stolík je zložený len z dubového kvádru a štyroch ocelových tyčí. Spodná strana stolíku je opracovaná dekorom ručne vyrezávaných vlniek. Drevo je namorené jelením olejom a voskované včelým voskom. Otvory po vypadnutých sutiach sú vyliate cínom, čím vznikajú zaujímavé skoro šperkárske detaily. Dodávané spolu bankou s moridlom. 

materiál: masív dub, ocelové nohy prieměr 8 mm
povrchová úprava: jelení olej, včelí vosk, prírodný terpentýn, cín

stolíky na prodej:
A - 23x23 cm, výška 67 cm, pozlátená spodná čast, plátkové zlato 24 karátov 
B - 25x25 cm, výška 45 cm

PORADÍME VÁM

50. - 60. roky boli označované ako obdobie zmien životného štýlu, vznikom nových hudobných štýlov, heslom bola voľnosť, spontánnosť  a na výslnie sa dostalo hnutie Hippies. Toto všetko sa odrazilo aj v interiérovom nábytku, vzoroch a doplnkoch. Pre obdobie "Detí kvetov" sú charakteristické kvietky, a preto máme v ponuke SMALL TABLE, na ktorý môžete dať kvetináč a môže byť použitý aj na odloženie vecí alebo na prácu s vašim notebookom. Ďalej máme STOJAN NA KVETINY, ktorý je z orechového dreva, TABLE FOR A FLOWER, tzv. váza v priestore. V retro štýle máme aj HÚPAČKU s koženým sedákom a HÚPAČKU "JÓGA", ktorej vrchná časť je z rozkladacej karimatky. Retro tapety sú výrazné svojimi farebnými kombináciami ako napríklad naše tapety CHAPEAU JOU JOU a CHAPEAU NATURENINTENDO BLUE a NINTENDO LIMPYRAMIDS VIOLET alebo TREES SPRINGPodobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:

Vjem vznikol v roku 2013 a tvorí ho designérsko-architektonické trio - bratia Adam a Samuel Ciglerovi a Světlana Koženova. Naposledy sa predstavili v decembri 2014 na designSupermarketu v Domě u Minuty.

V našej malej dielni v srdci Prahy tvoríme výrobky z dreva, ako sú jedálenské stoly, odkladacie stolíky, servírovacie a krájacie dosky. Snažíme sa nadviazať na prerušenú tradíciu vysokého umenia remeslnej výroby, ktorá je založená na úcte k prírode, klasických technológiach a hlbokej znalosti materiálov. Zaoberáme sa tiež navrhovaním interiérov, vyrábame doplnky do domácnosti, ako sú napríklad svietidlá alebo nábytok na mieru. V porcelánovni v Dubí u Teplic sa podľa našeho návrhu vyrába desatidielny jedálenský set.