Potetovaný stolík "grafiky Alfonza Muchu"

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 3
Univerzálny kus nábytku je ako v minulosti tak aj teraz nositeľom kultúrnych symbolických odkazov na svojom povrchu.
Dostupnosť Dodanie tovaru do 28 pracovných dní
€500    
Kód tovaru PD 08 01
Výrobca Pyrodesign
Kategória Konferenčné stolíky
 

Materiál : Javorová preglejka
Rozmer : 320 x 570 x 400
Technika : Vypaľovanie do dreva 

Univerzálny kus nábytku je ako v minulosti tak aj teraz nositeľom kultúrnych symbolických odkazov na svojom povrchu.


PORADÍME VÁM

Každý stolík z tejto kolekcie prináša svoju originalitu. Je to súčasť modernej popkultúry, kde množstvo nahromadených symbolov a obrázkov vytvára dojem rockového štýlu potetovaných ľudských tiel. Spoločne so STOLIČKAMI ”OLD SCHOOL” STOLIČKA biela a ”OLD SCHOOL” STOLIČKA čiernaTOALETNÉ ZRKADLO STREET MIRRORTIENIDLÁ PLISÉ MUFFINPLISÉ PLATEPLISÉ SPHERE alebo PLISÉ STAR a tapety ORIENT GOLDBALI POWDER, alebo DEFECT SUEDE vám vytvorí vašu spálňu alebo obývaciu miestnosť nadčasovú.


Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:
Martin Jankura - Návrh a výroba nábytkov a interiérových prvkov dekorované technikou vypaľovania do dreva.

V nábytkovej tvorbe sa zameriava na spojenie remesla so súčasným dizajnom, ktorý mu dodá nové významy, vyjadrí potrebu doby, urobí ho sviežim a príťažlivým aj pre nové generácie, taktiež sa snaží poukázať na emocionálnu provokáciu a citové pôsobenie ku konzumentovi. Okamžik tetovania nábytku potvrdzuje jeho autonómiu, robí ho viditeľným v očiach iných a robí mu ryhu v jeho osobnej histórii.

Symbolické hľadisko sa považuje za dôležité a často krát určuje celkový charakter výrobku. Výzdobná technika na nábytku nie je len konštruovaním nového významu, ale predovšetkým vytváraním novej identity, pokúša sa vyjadriť odstup od ostatných. Stáva sa nástrojom separácie, ale robí ho taktiež výnimočným a viditeľným v očiach iných.
Cieľom dizajnéra je inovatívnym riešením vyzdvihnúť potenciál zatracovanej techniky vypaľovania do dreva, ktorá v spojení s dizajnom a jemnou dávkou satiry, metafor na seba upozorní – „provokuje“.