Potetované stolíky

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 4
Univerzálny kus nábytku je ako v minulosti tak aj teraz nositeľom kultúrnych symbolických odkazov na svojom povrchu.
od €840
Výrobca Pyrodesign
Kategória Konferenčné stolíky
Zvoľte variant
Kód tovaru PD 04 01 Veľkosť: 320 x 570 x 400 Dodanie tovaru do 28 pracovných dní €840
   
Kód tovaru PD 05 01 Veľkosť: 280 x 530 x 360 Dodanie tovaru do 28 pracovných dní €960
   
 

Materiál :      Javorová preglejka
Rozmer :       320 x 570 x 400 / 280 x 530 x 360
Technika :    Vypaľovanie do dreva 

Univerzálny kus nábytku je ako v minulosti tak aj teraz nositeľom kultúrnych symbolických odkazov na svojom povrchu. Nahromadenými a navzájom sa prekrývajúcimi motívmi ikon súčasnej popkultúry, vrstvím paralelu ľudského prejavu s masovou kultúrou dneška, ktorejvýrazom je aj tetovanie ľudského tela.


PORADÍME VÁM

Každý stolík z tejto kolekcie prináša svoju originalitu. Je to súčasť modernej popkultúry, kde množstvo nahromadených symbolov a obrázkov vytvára dojem rockového štýlu potetovaných ľudských tiel. Spoločne so STOLIČKAMI ”OLD SCHOOL” STOLIČKA biela a ”OLD SCHOOL” STOLIČKA čiernaTOALETNÉ ZRKADLO STREET MIRRORTIENIDLÁ PLISÉ MUFFINPLISÉ PLATEPLISÉ SPHERE alebo PLISÉ STAR a tapety ORIENT GOLDBALI POWDER, alebo DEFECT SUEDE vám vytvorí vašu spálňu alebo obývaciu miestnosť nadčasovú.


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:
Martin Jankura - Návrh a výroba nábytkov a interiérových prvkov dekorované technikou vypaľovania do dreva.

V nábytkovej tvorbe sa zameriava na spojenie remesla so súčasným dizajnom, ktorý mu dodá nové významy, vyjadrí potrebu doby, urobí ho sviežim a príťažlivým aj pre nové generácie, taktiež sa snaží poukázať na emocionálnu provokáciu a citové pôsobenie ku konzumentovi. Okamžik tetovania nábytku potvrdzuje jeho autonómiu, robí ho viditeľným v očiach iných a robí mu ryhu v jeho osobnej histórii.

Symbolické hľadisko sa považuje za dôležité a často krát určuje celkový charakter výrobku. Výzdobná technika na nábytku nie je len konštruovaním nového významu, ale predovšetkým vytváraním novej identity, pokúša sa vyjadriť odstup od ostatných. Stáva sa nástrojom separácie, ale robí ho taktiež výnimočným a viditeľným v očiach iných.
Cieľom dizajnéra je inovatívnym riešením vyzdvihnúť potenciál zatracovanej techniky vypaľovania do dreva, ktorá v spojení s dizajnom a jemnou dávkou satiry, metafor na seba upozorní – „provokuje“.