Konferenčný stolík "X"

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 4
Konferenčný stolík z čierneho matného roksoru v kombinácii so smrekovým drevom s voskovou úpravou povrchu. VOLITEĽNÁ FARBA ROKSORU
Dostupnosť Dodanie tovaru do 28 pracovných dní
€199    
Kód tovaru RS 02 01
Výrobca Roksor jako styl
Kategória Konferenčné stolíky
 

materiál: 
- roksor ohýbaný / betonárska výstuž povrchovo upravená Ø12mm 
Farbu roksoru si môžte vybrať podľa priloženého RAL vzorkovníku. Taktiež si viete určiť či pôjde o lekslý alebo matný povrch. Túto špecifikáciu nám prosím vždy uveďte do poznámky pri objednávke.
- vrchná doska smrek voskovaný (dosky) 

rozmer: 
500 / 900 / 300 mm ( š/d/v) 
- POZN.: rozmery sa môžu minimálne líšiť, nakoľko ide o ručnú výrobu

Konferenčný stolík na mieru:
V prípade záujmu Vám vieme vyhotoviť aj konferenčný stolík iných rozmerov a materiálového zloženia. V prípade záujmu si viete navoliť:
- FARBA roksoru: podľa RAL vzorkovníka
- VRCHNÁ DOSKA: 1.smrek voskovaný, 2.lamino doska, 3.OSB doska/masívne drevo, 4.preglejka
- ROZMER: rozmer podľa vašich požiadaviek

V prípade "lavice na mieru" vám bude vyhotovená cenová ponuka podľa zadaných požiadaviek. Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na info@designspot.sk alebo +421 911 788 255. 


PORADÍME VÁM

Návrat k prírode. Takto môžeme charakterizovať KONFERENČNÝ STOLÍK "X", ktorého základom je vrchná doska zo smrekového dreva, v rôznych farebných prevedeniach. Spoločne so stropným svietidlom LAMPÁŠOM - STROPNÁ LAMPA, LAMPASIK HOME DREVO alebo IMAGO- NÁSTENNÝ LAMPÁŠ z bukového dreva, s POLICOVÝM REGÁLOM "L"  a POLICOVÝ REGÁL "S", taktiež z prírodného smreku, a doplnkami ako svietnik  THREE ONE z orecha, svietnik THREE ONE z dubu alebo SVIETNIK "III." taktiež u orecha dotvárajú váš interiér v rustikálnom štýle, ktorý pôsobí útulným, teplým a pohodlným dojmom. Steny si môžete taktiež oblepiť v neutrálnom, prirodzenom štýle našimi tapetami ako napríklad tapeta BALI POWDERTREES WINTER a DEFECT SUEDE.


Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:
Značka Roksor jako styl vznikla v roku 2013 ako výsledok hľadania vlastného nábytkového dizajnu dvojice schwestern. Spolupráca sa vyvinula prirodzene zdielaním aj konfrontáciou spoločných názorov a pohľadov. 
Monika Čermáková vyštudovala architektúru, sestra Iveta intermédia na pražskej AVU a pokračuje štúdiom v ateliéri dizajn nábytku a interiéru na UMPRUM. Vzájomna sa tak doplňujú a inšpirujú. Práve rozdielnosť zpôsobuje široký záber možností a nachádza ideálne riešenia.
Schwestern sa venujú architektúre a dizajnu komplexne, postupujú od nábytku, interiéru a stavieb až do verejného priestoru miest.
A nakoniec _ v jednoduchosti je sila!