Konferenčný stolík "U"

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 5
Konferenčný stolík z šedého roksoru v kombinácii s preglejkou s lesklou HPL úpravou povrchu. VOLITEĽNÁ FARBA ROKSORU
Dostupnosť Dodanie tovaru do 28 pracovných dní
€150    
Kód tovaru RS 04 01
Výrobca Roksor jako styl
Kategória Konferenčné stolíky
 

materiál: 
- roksor ohýbaný / betonárska výstuž povrchovo upravená Ø12mm 
Farbu roksoru si môžte vybrať podľa priloženého RAL vzorkovníku. Taktiež si viete určiť či pôjde o lekslý alebo matný povrch. Túto špecifikáciu nám prosím vždy uveďte do poznámky pri objednávke.
- vrchná doska preglejka s lesklou HPL úpravou povrchu 

rozmer: 
600 / 1200 / 420 mm ( š/d/v) 
- POZN.: rozmery sa môžu minimálne líšiť, nakoľko ide o ručnú výrobu

Konferenčný stolík na mieru:
V prípade záujmu Vám vieme vyhotoviť aj konferenčný stolík iných rozmerov a materiálového zloženia. V prípade záujmu si viete navoliť:
- FARBA roksoru: podľa RAL vzorkovníka
- VRCHNÁ DOSKA: 1.preglejka s HPL povrchom, 2.OSB doska/masívne drevo, 3.preglejka prírodná/lamino doska
- ROZMER: rozmer podľa vašich požiadaviek

V prípade "konferenčného stolíka na mieru" vám bude vyhotovená cenová ponuka podľa zadaných požiadaviek. Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na info@designspot.sk alebo +421 911 788 255. 


PORADÍME VÁM

V poslednej dobe sa čoraz častejšie stretávame s pojmom industriálny štýl. Industriálny štýl nám vytvára pocit priemyselného prostredia, surovosti, nedokonalosti tvarov. A toto bola tá výzva pre našich dizajnérov. Betónové hodiny v rôznych farebných prevedeniach, KONFERENČNÝ STOLÍK "U", ktorým základom je betonárska výstuž, doplnky ako betónový nástenný VEŠIAK CONCRETE HANGER,  betónové stropné SVIETIDLÁ LAMP CONCRETE s káblom z textilného materiálu v rôznom farebnom prevedení a betónová stolová LAMPA TABLE CRANE "BETÓN" vám do vášho interiéru vnesú modernosť tohto neštandardného štýlu zariaďovania miestností. Na steny vám odporúčame tapety v odtieňoch šedej, a to TAPETA BRICASSO CHALK, ARCHITECT GREY a KITE MUTE.

 

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:
Značka Roksor jako styl vznikla v roku 2013 ako výsledok hľadania vlastného nábytkového dizajnu dvojice schwestern. Spolupráca sa vyvinula prirodzene zdielaním aj konfrontáciou spoločných názorov a pohľadov. 
Monika Čermáková vyštudovala architektúru, sestra Iveta intermédia na pražskej AVU a pokračuje štúdiom v ateliéri dizajn nábytku a interiéru na UMPRUM. Vzájomna sa tak doplňujú a inšpirujú. Práve rozdielnosť zpôsobuje široký záber možností a nachádza ideálne riešenia.
Schwestern sa venujú architektúre a dizajnu komplexne, postupujú od nábytku, interiéru a stavieb až do verejného priestoru miest.
A nakoniec _ v jednoduchosti je sila!