Policový regál "L"

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 4
Policový regál s roksorovou konštrukciou ohýbanou alebo zváranou. Police drevené alebo lacnejšie OSB dsky. Rozmery ľbovolné. Výstavný priestor pre knihy alebo kvetinu. VOLITEĽNÁ FARBA ROKSORU
Dostupnosť Dodanie tovaru do 28 pracovných dní
€780    
Kód tovaru RS 07 02
Výrobca Roksor jako styl
Kategória Knižnice, regále
 

materiál: 
- roksor ohýbaný / betonárska výstuž povrchovo upravená Ø12mm 
Farbu roksoru si môžte vybrať podľa priloženého RAL vzorkovníku. Taktiež si viete určiť či pôjde o lekslý alebo matný povrch. Túto špecifikáciu nám prosím vždy uveďte do poznámky pri objednávke.
- vrchná doska smrek voskovaný(dosky) 

rozmer: 
450 / 1500 / 2000 mm ( š/d/v) 
- POZN.: rozmery sa môžu minimálne líšiť, nakoľko ide o ručnú výrobu

Policový regál na mieru:
V prípade záujmu Vám vieme vyhotoviť aj policový regál iných rozmerov a materiálového zloženia. V prípade záujmu si viete navoliť:
- FARBA roksoru: podľa RAL vzorkovníka
- VRCHNÁ DOSKA: 1.voskovaný smrek, 2.OSB doska, 3.preglejka/lamino doska
- ROZMER: rozmer podľa vašich požiadaviek

V prípade "policového regála na mieru" vám bude vyhotovená cenová ponuka podľa zadaných požiadaviek. Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na info@designspot.sk alebo +421 911 788 255. 

PORADÍME VÁM

Návrat k prírode. Takto môžeme charakterizovať POLICOVÝ REGÁL "S" a POLICOVÝ REGÁL "L" , ktoré sú z prírodného smreku. Spoločne s LAMPÁŠOM - STROPNÁ LAMPA, LAMPASIK HOME DREVO alebo IMAGO- NÁSTENNÝ LAMPÁŠ z bukového dreva, s KONFERENČNÝM STOLÍKOM "X", ktorého základom je vrchná doska zo smrekového dreva, v rôznych farebných prevedeniach a doplnkami ako  svietnik THREE ONE z orecha, svietnik THREE ONE z dubu alebo SVIETNIK "III." taktiež u orecha dotvárajú váš interiér v rustikálnom štýle, ktorý pôsobí útulným, teplým a pohodlným dojmom. Steny si môžete taktiež oblepiť v neutrálnom, prirodzenom štýle našimi tapetami ako napríklad tapeta BALI POWDERTREES WINTER a DEFECT SUEDE.


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:
Značka Roksor jako styl vznikla v roku 2013 ako výsledok hľadania vlastného nábytkového dizajnu dvojice schwestern. Spolupráca sa vyvinula prirodzene zdielaním aj konfrontáciou spoločných názorov a pohľadov. 
Monika Čermáková vyštudovala architektúru, sestra Iveta intermédia na pražskej AVU a pokračuje štúdiom v ateliéri dizajn nábytku a interiéru na UMPRUM. Vzájomna sa tak doplňujú a inšpirujú. Práve rozdielnosť zpôsobuje široký záber možností a nachádza ideálne riešenia.
Schwestern sa venujú architektúre a dizajnu komplexne, postupujú od nábytku, interiéru a stavieb až do verejného priestoru miest.
A nakoniec _ v jednoduchosti je sila!