CONCRETE HANGER

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 6

Kombinácia teplého dreva a chladného betonu vnesie do vašeho interiéru nevšedný prvok moderného a industriálného ladenia.

3D MODEL

Dostupnosť Dodanie tovaru do 14 pracovných dní
€70    
Kód tovaru JV 14 01
Výrobca Jakub Velinský
Kategória Doplnky
 

BETÓNOVÝ NÁSTENNÝ VEŠIAK
Kombinácia teplého dreva a chladného betonu vnesie do vašeho interiéru nevšedný prvok moderného a industriálného ladenia.
Vyrobené zo špeciálnej zmesy betónu a bukových kolíkov. 

rozmer: 300x93x24mm
dodávané vrátane šróbov a hmoždiniek


PORADÍME VÁM

V poslednej dobe sa čoraz častejšie stretávame s pojmom industriálny štýl. Industriálny štýl nám vytvára pocit priemyselného prostredia, surovosti, nedokonalosti tvarov. A toto bola práve tá výzva pre našich dizajnérov. Betónový nástenný vešiak CONCRETE HANGER, ďalšie doplnky ako betónová stolová LAMPA TABLE CRANE "BETÓN",  betónové stropné SVIETIDLÁ LAMP CONCRETE s káblom z textilného materiálu v rôznom farebnom prevedení, betónové hodiny v rôznych farebných prevedeniach a KONFERENČNÝ STOLÍK "U", ktorým základom je betonárska výstuž, vám do vášho interiéru vnesú modernosť tohto neštandardného štýlu zariaďovania miestností. Na steny vám odporúčame tapety v odtieňoch šedej a to TAPETU BRICASSO CHALK, ARCHITECT GREY a KITE MUTE.Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:

Jakub Velinský je český dizajnér pochádzajúci z malého podhorského mesta Ústie nad Orlicí. Pre výrobu svojich produktov využívá krásu chladného betónu v kombinácii s farebným a dreveným kontrastom.
Celý produkt je od začiatku až do finálnej podoby jeho prácou. Navrhnutá konštrukcia, výroba foriem, miešanie betónu, montáž aj dokončovacie práce. Neexistuje fáza, kde by produkt nemal v rukách.
Jeho produkty sú ideálnym riešením pre rôzne štýly bytov, domov, kancelárii, obchodov, reštaurácií, kaviarní,…