Ako prebiehala výstava „Nábytok a bývanie“ v Nitre

Minulý týždeň 10-15.3 sme sa zúčastnili veľmi populárnej výstavy nábytku a bytových doplnkov, ktorú každoročne organizuje Agrokomplex v Nitre.
Mali sme tú možnosť odprezentovať naše výrobky v pavilóne M3 -  pavilón dizajnu, ktorý priniesol návštevníkom nádherné expozície a zaujímavý sprievodný program.

IMG_3024_1 IMG_3027_1 IMG_0112 1

Ďakujeme všetkým, ktorí ste sa zastavili na našom stánku. Dodali ste nám veľmi veľa pozitívnej energie, podporili ste nás v tom čo robíme, poskytli nespočetné množstvo zaujímavých inšpirácii na rozvoj celého projektu, ktorý nezastrešuje len predaj produktov, ale snažíme sa najmä podporiť rozvoj dizajnu, šikovných slovenských a českých dizajnérov a dať im možnosť odprezentovať svoju prácu širokej verejnosti.

IMG_0021 IMG_3058 IMG_4675 IMG_2943 IMG_0060 
Veľmi nás potešila odozva zo strany architektov, interierových dizajnérov a odbornej verejnosti, že by mali veľký záujem umiestnovať naše krásne produkty do svojich vizualizácii. Verím, že dobrou správou potešíme nielen ich a do portfólia budú pribúdať 3D modely, ktoré budete môcť vkladať do svojich 3D modelov-vizualizácii. Sme radi, že aj takto prispejeme k obohateniu vizualizácii a propagácii dizajnových kúskov od slovenských a českých dizajnérov.

Na vystave padli zaujímavé výroky, z ktorých sme si niektoré aj zapísali :)

"Tento stôl je dokonalý!"
"Máte najoriginálnejší stánok na výstave!"
"Konečne výborný projekt"
"Radi Vás podporíme kúpou nádherných produktov"
"Aj my slováci vieme robiť pekný dizajn!" 

Veľa z našich návštevníkov sa pýtalo aj na rôznu modifikáciu výrobkov. Či už iné farebné alebo veľkostné prevedenia, množstevne zľavy pri odbere do zariadenia reštaurácii a podnikov. Všetky otázky sme si poctivo zapisovali a informácie už zistujeme. Dúfame, že všetky požiadavky vybavíme kladne a s potešením adresátov :)

Oslovili nás aj mnohí študenti s požiadavkou praxe v našej firme. Momentálne už máme konkrétnu predstavu, ako by mohla prax vyzerať a plánujeme prax poskytnúť študentom, ktorí majú záujem získať skúsenosti z reálneho prostredia dizajnu, architektúry a práce v ateliéri. 

Ak si študent a máš záujem u nás praxovať, pokojne sa ozvi na mail info@designspot.sk. 

Mimo iného sme sa stretli s množstvom šikovných dizajnérov a momentaálne už prebiehajú stretnutia. Môžeme vám povedať, že na Slovensku a v Čechách máme naozaj šikovných ľudí, ktorí vyrábajú nádherné produkty. Môžete sa tešiť na rozširovanie nášho portfólia produktov.
Ak máte záujem dozvedieť sa o všetkých novinkách, zaregistrujte sa prosím na našej stránke. TU 
 
Jedným z množstva plánov je aj otvorenie showroomu v Bratislave. Je nam jasné, že vidieť a chytiť si produkt je oveľa cennejšie, ako si pozrieť len obrázok. Chceli by sme preto zriadiť showroom, kde si budeš mocť podrobne prezrieť produkty, ktoré si následne môžeš objednať/kúpiť cez náš e-shop.

Výsledky súťaže - tomboly

Počas výstavy sme pre vás pripravili aj súťaž-tombolu o tri výrobky z nášho stánku. Do súťaže sa zapojilo neuveriteľných vyše 500 súťažiacich, ktorí nezaváhali a zapojili sa do zlosovania.

Výhercom srdečne gratulujeme k výhre krásnych dizajnových kúskov. A tu sú výsledky súťaže:

betonove hodiny designspot red-full - Copy krajacia doska bambus designspot 1 tanier

1. miesto
Betónové hodiny "full red"
p.Elena, Bratislava

2.miesto
 Doska Thick&Thin bamboo
p.Zuzana, Poprad
3.miesto
Porcelánový tanier Autumn
p.Matúš, Zvolen

Čo sa vám na výstave najviac zapáčilo

Súčasťou tombolového lístka, bola aj anketa v ktorej sme zisťovali, ktoré produkty sa ľudom z našej expozície najviac páčia. Po spočítaní veľkého množstva tombolových lístkov  je výsledok, že každý produkt si našiel svojho fanúšika
. A boli aj takí, ktorí sa nevedeli rozhodnúť, ktorý produkt je najkrajší, tak napísali "všetko" a to nás veľmi teší ;).


My sme zostavili rebríček TOP 6 produktov, ktoré od vás dostali najviac hlasov a takto to celé dopadlo:

1 - Copy_1 betonove hodiny designspot red-full - Copy 1 - Copy tanier stolík na kvetinu designspot detsky nabytok velryba vilma 11 designspot
Dizajnový kúsok č.1
Kreslo "typ 17"
Dizajnový kúsok č.2
Betónové hodiny
Dizajnový kúsok č.3
Betónové lampy
Dizajnový kúsok č.4
Porcelánové taniere
Dizajnový kúsok č.5
Stolík na kvetinu
Dizajnový kúsok č.6
Veľryba Vilma